Dziadek wykorzystał swoją 6-letnią wnuczkę. Teraz mieszka pod jednym dachem z resztą swoich wnuków

Dziadek wykorzystał swoją 6-letnią wnuczkę. Teraz mieszka pod jednym dachem z resztą swoich wnuków Źródło: screen/Super Express

Gwałt zostanie w jej pamięci na całe życie. Miała zaledwie 6 lat, gdy jej dziadek wykorzystał ją seksualnie. Mimo nagłośnienia sprawy, mężczyzna nadal mieszka z dziećmi pod jednym dachem.

Gwałt, którego doświadczyła jako dziecko, odebrał jej szansę na szczęśliwe dzieciństwo. Pomimo krzywd zaznanych w rodzinnym domu, Agata stanęła na nogi, urodziła syna i odcięła się od toksycznej rodziny. Niestety sprawa jej oprawcy znowu budzi wielkie emocje, a informacje przekazane przez Super Express mrożą krew w żyłach. 

Dziadek oskarżony o gwałt

Agata miała 9 lat, mieszkała razem z rodzicami i dziadkiem, Jerzym. Pewnego dziadek przyszedł do swojej ukochanej wnuczki, rzucił ją na ziemię, przygniótł ciałem tak, by nie mogła się poruszyć, po czym brutalnie ją wykorzystał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Minęło kilka lat, zanim zgwałcona dziewczynka wyznała, co zrobił jej dziadek. Sprawa wyszła na jaw dopiero, gdy służby zainteresowały się tym, że Agatka była molestowana przez ojca. Jako pierwszy za kratki trafił jej tata. Następnie przyszła kolej na dziadka.

Gwałt, za który został ukarany, niczego nie zmienił 

Jerzy J. za sprawą wyroku sądowego z 2015 roku został skazany na karę pozbawienia wolności przez 6 lat. Za dobre sprawowanie został jednak wypuszczony już w zeszłym roku. Przez cały pobyt w więzieniu ani razu nie naruszył regulaminu, więc skrócono mu wymiar kary, pomimo że odsiadywał wyrok za gwałt.

Mężczyzna po wyjściu na wolność, wrócił do rodzinnego Strzegomia, gdzie obecnie mieszka wraz z rodziną. W domu mieszkają także jego pozostałe wnuki. Ani rodzina, ani sąsiedzi - absolutnie nikt nie widzi nic złego w tym, że pedofil przebywa pod jednym dachem z dziećmi. Jerzy J. spędza całe dnie na piciu alkoholu i chętnie opowiada o Agatce, która była jego oczkiem w głowie, a on rzekomo nigdy jej nie skrzywdził.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Prokuratura Krajowa zainteresowała się sprawą Jerzego J., i skierowała wniosek do wrocławskiego sądu o kasację. Wiele osób śledzących tę bulwersującą sprawę ma nadzieję, że ostatecznie uda się przestępcę odizolować od małych dzieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News