Matka trzymała 12-latkę w klatce. Pozwalała dziesiątkom pedofilów ją gwałcić, brała za to co innego niż pieniądze

Matka trzymała 12-latkę w klatce. Pozwalała dziesiątkom pedofilów ją gwałcić, brała za to co innego niż pieniądze Źródło: Twitter/Daily Mirror

Przerażający gwałt na 12-letniej dziewczynce. Gdy ludzie zauważyli dziewczynkę, która wyrwała się z koszmarnej pułapki, byli przerażeni. Szybko trafiła do szpitala, tam okazało się, że przez wiele lat była wykorzystywana za przyzwoleniem matki.

Gwałt, a w szczególności na dziecku, budzi zawsze skrajne emocje i jest uważany za jedną z najcięższych zbrodni. Co można więc powiedzieć o matce, która pozwalała, aby jej córka była gwałcona przez okolicznych pedofilów? Kobieta w dodatku pobierała za to opłaty, ale nie w gotówce.

Przerażający gwałt na dziewczynce. Matka na to pozwalała i przyjmowała zapłatę

Do tego przerażającego przestępstwa doszło w miejscowości Oryol w Rosji. Kobieta zmagająca się z problemem alkoholowym miała siedmioro dzieci, wszystkie zostały jej odebrane. Teraz okazało się, że była jeszcze ósma córka, Diana, którą przez 12 lat matka ukrywała przed pracownikami opieki społecznej i kuratorem. Okazało się, że dziewczynka żyła w nieludzkich warunkach.

Dziewczynka była przetrzymywana w klatce - zimą mieszkała w domu, a latem w oborze z krowami, kaczkami i innymi zwierzętami hodowlanymi. Wyrodna matka wykorzystywała 12-latkę do zarabiania pieniędzy, a za butelkę wódki oddawała ją okolicznym pedofilom, którzy ją gwałcili.

Dziewczynka uciekła z potrzasku. Okazało się, że to "dzikie dziecko"

Dziecko wyglądające na 6 lat wymknęło się pewnego dnia z klatki i na czworakach wyszło na ulicę. O dziwnie zachowującej się dziewczynce powiadomiono policję. 12-latka wydawała z siebie nieludzkie dźwięki, przypominające szczekanie i wycie. Gdy lekarze ją zbadali byli zgodni, że dziewczynka nie potrafi nawet mówić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka jest w szpitalu pod nieustanną opieką lekarzy. Nie chce spać w łóżku, trzeba było przygotować dla niej materac na podłodze. Nie tylko nie potrafi mówić, ale także je rękoma. Wciąż oswaja się z nowym otoczeniem. 38-letnia matka dziewczynki stwierdziła, że jej córka była od urodzenia upośledzona.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Zobaczyłeś monetę w drzwiach swojego samochodu? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwie

Diana zalicza się do przypadków "dzikich dzieci", które trafiają się raz na kilka lat w wyjątkowo patologicznych rodzinach. W takich przypadkach dzieci, które nie zostały nauczone podstawowych czynności przez rodziców, zawsze stają się przedmiotem zainteresowania psychologów, którzy w trakcie pracy nad uspołecznianiem dzikiego dziecka prowadzą swoje badania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, stanęło jej serce
  3. Zatrzymali ją uzbrojeni mężczyźni. Zaciągnęli do pobliskiego domu i zgotowali jej prawdziwe piekło, spełnili wszystkie chore zachcianki
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Była prawdziwą seksbombą lat 80. Kochali ją widzowie TVP, ale z własnej winy odeszła w zapomnienie

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News