Zaciągnął 3-latkę do toalety i wykorzystał. Dziewczynka wołała o pomoc, tata był bezradny

Zaciągnął 3-latkę do toalety i wykorzystał. Dziewczynka wołała o pomoc, tata był bezradny Źródło: unsplash / Marco Albuquerque

Gwałt, który spotkał 3-latkę, był niewyobrażalnym bestialstwem. Haniebnego aktu dopuścił się 34-letni mężczyzna. Ojciec dziewczynki nie mógł jej pomóc.

Gwałt to jedna z najgorszych zbrodni, jaką można sobie wyobrazić. Tym bardziej, gdy dramat spotkał 3-letnią dziewczynkę. Pomocy próbował udzielić jej ojciec, niestety był bezradny.

Miłe rodzinne chwile przerwane dramatem

Gwałt miał miejsce w poniedziałek w jednej z restauracji sieci McDonald's. 34-letni mężczyzna podstępem zwabił dziewczynkę do toalety. Nie da się ukryć, że gwałt jest jedną z najgorszych zbrodni. Odziera inną osobę z jej człowieczeństwa i oprócz bólu fizycznego wyniszcza psychikę. Oprawcy, nie potrafiąc okiełznać swoich żądz, oddają się najbardziej prymitywnym instynktom. Najgorszym z możliwych scenariuszy jest sytuacja, w której ofiarą pada dziecko.

Nic nie zapowiadało, że to wyjście do restauracji skończy się tak dramatycznie. Rodzina wyszła zjeść wspólnie posiłek. Ich spokój i radość miała zostać doszczętnie zniszczona przez impuls jednego mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwałt za zamkniętymi drzwiami 

Podczas pobytu w restauracji ojciec udał się wraz z dziećmi do toalety. Kiedy wszedł do kabiny z synem, jego córka czekała na zewnątrz. Tę chwilę nieuwagi postanowił wykorzystać 34-letni napastnik.

Mężczyzna zwabił dziewczynkę do kabiny. Zakrył jej usta, jednak jej stłumiony krzyk został usłyszany przez ojca. Ten natychmiast zareagował. Siłą próbował otworzyć drzwi, jednak nie chciały one ustąpić. W akcie bezradności ojciec dziewczynki wspiął się, żeby przez szczelinę zobaczyć co się dzieje. Mężczyzna złapał swoją córkę i ją wyciągnął. Szybko zaprowadził dzieci do matki i wrócił na miejsce incydentu.

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre informacje dla widzów "Sanatorium miłości". Chodzi o Wiesię, nie jest z nią dobrze
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Napastnik zniknął, jednak policji udało się go odnaleźć po dwóch dniach. 34-letni mężczyzna przyznał się do uprowadzenia dziewczynki i jej rozebrania. Zanegował jednak zarzucany mu gwałt. Niezależnie od tego co zrobił, z pewnością nie miał dobrych zamiarów i chciał skrzywdzić dziecko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Komórki macierzyste znajdują szerokie zastosowanie w medycynie. Niestety ich potencjał nadal nie jest w pełni wykorzystywany
  2. Bliscy poprosili Anetę, by została chrzestną. Odmówiła, powód sprawia, że ręce opadają
  3. 20-latka wzięła ślub z martwym ukochanym. Kulisy ceremonii porażają
  4. Wyciekły kulisy ślubu Mariolki ze "Świata według Kiepskich". Mamy nagranie
  5. Uwielbiana wokalistka w rozpaczy, jej tata miał poważny wypadek. Przebywa w szpitalu
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News