Hanna poszła do ginekologa. Po badaniu powiedział jej brutalne słowa, długo nie mogła dojść do siebie

Hanna poszła do ginekologa. Po badaniu powiedział jej brutalne słowa, długo nie mogła dojść do siebie Źródło: .

Gwałt, który przeżyła Hanna, jest traumatyczny z wielorakich powodów. Najważniejszym z nich jest jednak skandaliczne traktowanie, jakiego doświadczyła z rąk lekarza, który potem ją badał. To smutna rzeczywistość ofiar gwałtu w szpitalach.

Gwałt był tylko początkiem jej problemów. Pojechała do sanatorium, a przeżyła niewyobrażalne piekło. Jeszcze przed jej wyjazdem mąż żartował, żeby uważała na siebie wśród podstarzałych kuracjuszy. Nawet nie wiedział, jak bardzo miał rację. Jej przeżycia stały się jednak co najgorsze obiektem drwin personalu szpitala, do którego trafiła po wydarzeniu.

Gwałt w pokoju w sanatorium

Mężczyzna, który dopuścił się gwałtu na kobiecie po dyskotece w sanatorium, to Antoni F., znany polski żużlowiec, którego szczyt kariery przypadł na lata 60. Teraz ma 70 lat i prawdopodobnie również dlatego to, że dopuścił się takiego czynu na pijanej kobiecie, wzbudziło tak haniebne rozbawienie u ratowników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie pamiętam policji ani pogotowia, ale pamiętam moment, w którym się ocknęłam. To było w szpitalu w Drezdenku. Przede mną stoi lekarz i pyta: „Była pani zgwałcona czy nie była?”. Nie wiedziałam, skąd takie pytanie. Podniosłam bluzkę. Miałam zapięte body, więc powiedziałam mu, że chyba nic się nie stało. Lekarz się śmiał, tak samo dwie pielęgniarki, które były w gabinecie. Nie zostałam zbadana - powiedziała Hanna, wspominając traumatyczne przeżycie.

Koleżanka weszła do jej pokoju

Maria, znajoma Hanny, weszła do pokoju, w którym miało miejsce wydarzenie zaraz po tym, jak zaniepokojonym obserwatorom udało się wyłamać drzwi. Ludzie stali za nimi i pukali w szybę, widząc, że kobieta się nie rusza, a nagi mężczyzna odbywa z nią stosunek.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

- Lekarz zapytał Hanię, kiedy miała ostatni okres. Ona odpowiedziała, a on, pobierając próbki, wyciągnął patyczek cały zakrwawiony. Widziałam, jak reagował uśmiechem, kiedy Hanna odpowiadała: „Nie wiem”. Pielęgniarka nie umiała powstrzymać się od śmiechu, aż w pewnym momencie wyszła. Ale lekarz potwierdził, że doszło do stosunku - wyznała potem wstrząśnięta współkuracjuszka.

Zgodnie z zeznaniami Marii, gwałciciel groził jej, że jeżeli nie opuści pomieszczenia, zrobi jej krzywdę. Mężczyzna utrzymywał też, że krew w majtkach Hanny bierze się z tego, że skaleczyła się w rękę. Nie jest to niestety odosobniony przypadek. Wiele ofiar gwałtu doświadcza bardzo złego traktowania ze strony tych, którzy powinni udzielać im pomocy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: wyborcza

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News