Próbował zgwałcić 6-latkę. Pitbull załatwił go tak, że już lepsza jest śmierć

Próbował zgwałcić 6-latkę. Pitbull załatwił go tak, że już lepsza jest śmierć Źródło: .

Planował gwałt na małej dziewczynce. Nie spodziewał się, że w obronie ofiary stanie pitbull. Zboczeniec nie miał szans, skończył tak, że już nigdy nie zapomni tego dnia.

Przygotowywał ten gwałt od dłuższego czasu. Turecki pedofil planował swoją obrzydliwą zbrodnię - obserwował dzieci bawiące się na placu zabaw. Czekał, aż to jedno, wybrane, zostanie samo. To nie miało być skomplikowane. On, dorosły mężczyzna i mała 6-letnia dziewczynka. Pedofil był przekonany, że jest dobrze przygotowany do swojego haniebnego celu. Nie przewidział tylko jednego: niespodziewanego obrońcy dziewczynki.

Planował gwałt. Na szczęście dziecko miało obrońcę

Zanim doszło do spotkania zboczeńca z bohaterskim strażnikiem niedoszłej ofiary, 37-letni pedofil szykował się do wprowadzenia swojego planu w życie. Wreszcie doczekał się okazji - dzieci rozeszły się do domów, a upatrzona 6-latka ruszyła jedną z ulic samotnie, trzymając na smyczy psa. Na to tylko czekał gwałciciel. 

Mężczyzna podszedł do dziecka i zaczął wmawiać jej, że jest znajomym jej matki. Musi ją odwieźć do domu, bo mama została dłużej w pracy. Na swoje nieszczęście, sześciolatka zaufała temu sympatycznie wyglądającemu obcemu. Mężczyzna zwabił ją do pobliskiego lasu, a gdy zabierał się do popełnienia zbrodni, do akcji wkroczył ktoś, kogo mężczyzna zlekceważył - pies

Bohaterski obrońca. Zboczeniec popamięta ten moment do końca życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że w swoim planie zbrodni gwałciciel zlekceważył czworonoga dziecka. Może nie był to inteligentny przestępca, lecz na pewno groźny. Gdyby nie reakcja pitbulla, doszłoby do tragedii. Tymczasem jedyne nieszczęście dopadło samego pedofila. Pies zadbał, by inne tureckie dzieci nie zaznały już zagrożenia ze strony tego mężczyzny. Brutalnie odgryzł mu genitalia.

Było o tyle prościej, że zboczeniec szykował się już do gwałtu i ściągnął spodnie. Pies wybrał doskonały moment, skoczył na pedofila i zacisnął silne szczęki na jego kroczu. W mgnieniu oka przestępca zwijał się z bólu na ziemi w kałuży krwi.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci

2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Sprawiedliwość w tym przypadku wymierzył pies, a teraz mężczyzna czeka na karę ze strony organów ścigania. Grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak w złym stanie. Internauci zalali jej męża falą hejtu, w jej obronie stanęła koleżanka "Okrucieństwo"
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News