2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: .

Gwałt to jedna z najokrutniejszych zbrodni, jaką można wyrządzić drugiemu człowiekowi. Zwłaszcza, jeżeli tego typu okrucieństwa doświadcza małe dziecko. Zgwałcona 2-latka, będzie musiała mierzyć się z konsekwencjami okrutnej zbrodni do końca swojego życia.

Gwałt na dziecku jest niewyobrażalną tragedią. Każdy odpowiedzialny rodzic chce chronić swoje dzieci przed tak okrutnymi zbrodniami. Niestety matka 2-letniej dziewczynki, sama pozwoliła na to, aby jej córeczka doświadczyła potwornego cierpienia. Dziecko będzie się zmagało z konsekwencjami brutalnego gwałtu, przez całe życie. 

Matka pozwoliła na gwałt swojego dziecka

Matka dziewczynki o imieniu Azzie Wantson, mieszkała razem ze swoim partnerem, z którym wychowywała dwójkę dzieci. Para świetnie się dobrała, obydwoje bowiem zajmowali się dystrybucją narkotyków. Mimo problemów z prawem, nie przejmowali się konsekwencjami swojego życia i nie stawiali się na rozprawy sądowe. Dzieci objęto ochroną i trafiły do rodziny zastępczej. Nowi opiekunowie dzieci odkryli szokującą prawdę. Okazało się, że matka pozwoliła na gwałt na swojej 2-letniej córeczce. 

Wszystko wyszło na jaw, gdy rodzic zastępczy chciał zmienić pieluchę małej dziewczynce. Wtedy też przerażone, 2-letnie dziecko zaczęło krzyczeć: "Tatusiu, przestań, krzywdzisz mnie". Mężczyznę bardzo zaniepokoiły słowa dziewczynki i zdecydował się na przewiezienie jej do szpitala. Rodzic zastępczy postanowił wziąć na badania również drugie adoptowane dziecko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po szczegółowej diagnostyce okazało się, że dzieci mają na ciele rany po metalowych narzędziach. Niestety, lekarze wykryli dodatkowo u 2-latki ślady molestowania. Policja postanowiła zbadać sprawę i przesłuchać partnera Azzie. Mężczyzna pokazał im nagranie, na którym widać, jak matka dziewczynki pozwala mężczyznom na gwałt własnej córeczki. Dziecko było molestowane przez dwóch mężczyzn aż pięć razy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł

Matka dziewczynki nie przyznała się do stawianych jej zarzutów, jednak śledztwo w tej sprawie trwa nadal. 2-letnia dziewczynka ma niestety wiele ran w okolicach narządów płciowych. Do tego wyszło na jaw, że córka Azzie będzie musiała się zmagać z poważną chorobą, którą zaraził ją jeden z mężczyzn podczas gwałtu. Aż ciężko uwierzyć, że matka skazała swoją małą córeczkę na tak okrutny los.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło: Webniusy

Następny artykuł