Gwałt
Fot. Max Pixel
Wiadomości Pikio - 29 Grudnia 2018

Wielokrotnie gwałcili ją za 20 zł. Niewyobrażalny koszmar w dużym polskim mieście

Gwałt, bez względu na okoliczności, zawsze wiąże się z ogromną traumą, a ta często towarzyszy ofierze aż do końca jej dni. Ból i uraz psychiczny mogą być jeszcze większe, gdy czynu takiego dokonuje ktoś, po kim nigdy byśmy się tego nie spodziewali. Ktoś, z kim łączyła nas silna więź oraz zaufanie.

Gwałt potrafi bezpowrotnie zniszczyć życie. Wiele osób po takim przeżyciu nie potrafi już później nikomu zaufać, ani tym bardziej z nikim się związać. Dotyczy to zwłaszcza tych osób, które stały się ofiarami swoich mężów, braci, przyjaciół czy też chłopaków. Z tak ogromną tragedią zmierzyć musiała się pani Ewa, nad którą małżonek znęcał się seksualnie.

Gwałt na Kaszubach. Horror, o jakim aż strach pomyśleć

Pani Ewa przeżyła coś, o czym wiele osób aż boi się pomyśleć. Jej o 12 lat straszy mąż uwięził ją w piwnicy, po czym zaczął traktować jak zabawkę. Kobieta nie miała możliwości skorzystania z prysznica czy też toalety, a miejscem jej odpoczynku stała się zimna podłoga. Jedzenie również, delikatnie mówiąc, pozostawiało wiele do życzenia. Mąż - oprawca - karmił ja chlebem, który nasączony był wodą i spermą. 33 letnia Ewa leżała w piwnicy rozebrana, a ponadto miała związane ręce oraz nogi. Jej małżonek, Mariusz Sz., w swoich ohydnych czynach nie ograniczał się tylko do swojej żony. Mężczyzna wykorzystywał seksualnie także swoje dwie malutkie córeczki, przy czym jedna miała zaledwie 4 lata. Do tego wszystkiego dochodziło jeszcze znęcanie się nad zwierzętami, bowiem Mariusz Sz. zagłodził swojego psa na śmierć. Za wszystkie te czyny został skazany na 25 lat więzienia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

Żona ogólnodostępna dla wszystkich. Cena: 20 złotych

Mariusz Sz. na przetrzymywaniu swojej żony postanowił zrobić interes. Poinformował swoich znajomych, że jeśli ci maja ochotę na niemalże darmowy seks, to ma on dla nich ciekawą ofertę. Wystarczyło zapłacić mu 20 złotych, a jego żona była do dyspozycji kolegów. Kobieta na czas seksu była przywiązywana do haków na suficie, a na jej głowę zakładany był worek. Jej mąż "biznesmen" miał wtedy czas na wydanie swojej małej fortuny, która starczała mu za zakup butelki wódki. Chociaż Mariusz Sz. w więzieniu przesiaduje od 2017 roku, to na wolności wciąż pozostają korzystający z jego "usług" mężczyźni - 56-letni Tadeusz B., 52-letni Andrzej Sz. oraz 47-letni Miram. Jak się okazuje, mężczyźni byli braćmi oraz kuzynami Mariusza. Ich sprawą zajmie się sąd okręgowy w Gdańsku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Internauci nie mają litości dla Chodakowskiej! „Rzygam tym zarozumiałym koniem”
  2. Widzowie Barw Szczęścia czekali na ten moment od dawna. Niestety, wszystko stracone
  3. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” prosi o pilną pomoc. Rodzinny dramat wstrząsnął fanami
  4. Była dziewczyna ostro o Karolaku. Zdradziła przyczynę ich rozstania
  5. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News