Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich koszmar trwał 19 lat

Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich koszmar trwał 19 lat Źródło: youtube.com/ KJRH -TV | Tulsa | Channel 2

Gwałt nie był najgorszą rzeczą, jaka spotkała ją w życiu. Rosalynn McGinnis w momencie, gdy miała 11 lat, została porwana przez swojego ojczyma, który ją uwięził i zaczął wykorzystywać seksualnie. W ciągu 19 lat udręki i niewoli urodziła zwyrodnialcowi 9 dzieci. Ich los był niewiele lepszy niż porwanej kobiety.

Gwałt był jej smutną codziennością. Rosalynn McGinnis przeszła przez prawdziwą traumę, kiedy jej ojczym, Henri Piette, porwał ją, gdy miała zaledwie 11 lat. Zwyrodnialec najpierw zmusił ją do zawarcia z nim małżeństwa, a potem zaczął wykorzystywać seksualnie. W czasie 19 lat w niewoli urodziła swojemu ojczymowi dziewięcioro dzieci. To, co czego musiało doświadczyć jej potomstwo, jest czystym sadyzmem.

Gwałt zmienił jej życie na zawsze. Spędziła 19 lat w niewoli

Media z Cleveland w 1997 roku informowały o zaginięciu 11-latki. Rosalynn McGinnis pewnego dnia poszła do szkoły i nie wróciła. Jej matka i ojczym apelowały o znalezienie dziecka, chociaż mężczyzna zdawał sobie sprawę z tego, gdzie znajdowała się dziewczynka. Mężczyzna podjechał pod szkołę swojej pasierbicy i wywiózł ją do namiotu przy granicy z Meksykiem. Tam uwięził ją i zaczął gwałcić. Następnie zmusił małą dziewczynkę, by wzięła z nim ślub, i to było początkiem jej piekła.

Kiedy zaczęła rodzić dzieci, jej potomstwo ojczym również je gnębił. Dzieci dostawały kary i były bite praktycznie bez powodu. Z tego, co mówi Rosalynn, jej oprawca traktował je jak zwierzęta i mówił im, że nie zabija ich tylko dlatego, że ich matka na to patrzy. To znęcanie się, przepełnione seksualną przemocą, skończyło się dopiero 19 lat po porwaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta znalazła pomoc

W 2016 roku kobieta znalazła kontakt do ambasady USA w Meksyku i otrzymała pomoc. W trakcie wizyty ze swoim "mężem" i dziećmi w centrum handlowym uciekła, a następnie z pomocą służb federalnych dostała się na lotnisko.

Grzeje dzisiaj: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona

2. Okazało się, że gwiazda hitowego show TVN była prostytutką. Ujawniono nawet jej cennik, zwala z nóg

Jej ojczym został schwytany przez policję i obecnie odsiaduje wyrok dożywocia za porwanie, pedofilię i akty przemocy, których się dopuszczał. Sam bezczelnie tłumaczył się przed sądem, że do porwania nie doszło, a dziewczynka chciała z nim żyć i uprawiać seks. Sąd na szczęście nie dał wiary takim wyjaśnieniom zwyrodnialca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14-latka została zgwałcona i zaszła w ciążę. Ale najgorsze wyszło na jaw dopiero po urodzeniu dziecka
  2. Lekarze pilnie ostrzegają przed mandarynkami. Nie jedzcie ich dopóki nie zrobicie jednej ważnej rzeczy
  3. Na każdym zdjęciu oczko ich malutkiej córki dziwnie błyszczało. Zabrała ją do lekarza, a ten zrozumiał, że ma niewiele czasu
  4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  5. Premier zapowiedział WALKĘ o polskich emerytów. Odniósł się NIE TYLKO do 13. i 14. emerytury

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News