4 chłopaków zgwałciło dziewczynę. Kiedy po 2 latach jej matka weszła do łazienki i zamarła

4 chłopaków zgwałciło dziewczynę. Kiedy po 2 latach jej matka weszła do łazienki i zamarła Źródło: pxhere cc0-icon CC0 Public Domain

Gwałt, którego doświadczyła przyniósł w sobie tragiczne skutki. Najgorsze w tym wszystkim było zachowanie ludzi w jej otoczeniu. Po 2 latach jej mama dokonała strasznego odkrycia.

Gwałt to zmuszenie innej osoby do współżycia lub innej czynności seksualnej. Młoda dziewczyna, wychodząc z domu, nie spodziewała się, jak straszne rzeczy przeżyje tej nocy i jak to wpłynie na resztę jej życia.

Gwałt dokonany przez kolegów ze szkoły

Gwałt, którego ofiarą padła Rehtaeh Parso, miał miejsce na imprezie, gdzie przebywała tylko ze swoimi znajomymi. Był rok 2011, dziewczyna miała wtedy 15 lat i pomimo tego, że powinny to być najlepsze lata jej życia, stało się zupełnie inaczej. Ta okropna krzywda została jej wyrządzona przez znane jej osoby - czterej chłopcy, którzy to zrobili, byli jej kolegami z klasy. Chodzili do szkoły w Darthmouth w Kanadzie. Całe zajście zostało przez jednego z nich udokumentowane na zdjęciach. Dziewczyna przeżywała tym większy koszmar, że zdjęcia zostały później rozpowszechnione w szkole.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Początek piekła

Gwałt był tylko początkiem serii tragicznych wydarzeń. Rehtaeh nie powiedziała na początku o całym zajściu swojej mamie, ta wiadomość dotarła do niej dopiero po kilku dniach. Czym prędzej zawiozła córkę do szpitala, ale nie otrzymali tam wystarczającej pomocy, a policja nawet nie przesłuchała sprawców, nie zatrzymano także telefonu, którym robione były zdjęcia. Sprawa została umorzona z powodu braku dowodów, a dziewczyna w szkole stała się obiektem szyderstw oraz obelg. Dostawała wiadomości od studentów, którzy proponowali jej seks. Koleżanki i koledzy się od niej odwrócili i Rehtaeh podwójnie przeżywała całe zajście.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Chorych coraz więcej

2. Zdradzała swojego męża. Przez nią i jej kochanka 2,5 tysiąca osób jest na kwarantannie z powodu koronawirusa

Wytrzymała dwa lata

Gwałt zmienił jej życie w piekło. Odcięła się od ludzi i wycofała się z życia. Cała sytuacja spowodowała, że po 17 miesiącach od wydarzenia postanowiła odebrać sobie życie. 

- Na końcu nie będziemy pamiętać słów naszych wrogów, jeśli nie będzie im towarzyszyć milczenie naszych przyjaciół - tak brzmiał jej ostatni wpis na Facebooku. W łazience, w domu znalazła ją mama. Po transporcie do szpitala lekarze stwierdzili, że mózg ma poważne obrażenia, a rodzice podjęli decyzję o odłączeniu jej od respiratora. Ojciec stwierdził, że tym co ją zabiło było rozczarowanie. Nie otrzymała pomocy od nikogo: policji, rówieśników i przyjaciół. Pamiętajmy, że słowa i obojętność także są bronią. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
  3. Jest oficjalne stanowisko papieża Franciszka ws. obchodów Wielkanocy. Wierni przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zdesperowany brat szuka swojej siostry. Udostępnił zdjęcie i błaga wszystkich o pomoc
  5. Para była na romantycznej randce, a obok nich paradowały piękne blondynki w bikini. Reakcja chłopaka rozkłada na łopatki
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News