Bez żadnych zahamowań zgwałcił 15-latka w restauracji, jego krzyki ściągnęły personel. Szczegóły odbierają mowę

Bez żadnych zahamowań zgwałcił 15-latka w restauracji, jego krzyki ściągnęły personel. Szczegóły odbierają mowę Źródło: pixabay/Fotorech

Gwałt w miejscu publicznym. To krzyki 15-letniego chłopaka, postawiły na nogi cały personel. Tragedia wstrząsnęła właśnie mediami, nikt nie może uwierzyć, w to co miało miejsce.

Gwałt, którego dopuścił się mężczyzna, jest przerażającą zbrodnią. Dziś przy okazji sprawy sądowej na jaw wyszły przerażające fakty, które mrożą krew w żyła. Nie można uwierzyć, że to zdarzenie miało miejsce naprawdę. 

Gwałt na 15-letnim chłopcu w restauracji. Szczegóły tragedii odbierają mowę 

Mariusz K. w 2018 roku pojechał na ferie do babci. Nowe miejsce nie wydawało się straszne dla 15-letniego chłopaka, który nie pierwszy raz pojawił się pod Grudziądzem. Babcia wyjątkowo cieszyła się na wiadomość, że  wnuk ją odwiedzi. Pewnego dnia podczas wypoczynku, kobieta wysłała chłopka do lokalnej restauracji, by odebrał zamówione danie. Nie wiedział, że to tam zostanie rozegrany jego najczarniejszy koszmar. 

W oczekiwaniu na złożone zamówienie, 15-latek udał się do łazienki. Za nim do pomieszczenia wszedł 35-letni Przemysław G., który dopuścił się na chłopcu brutalnego gwałtu. Mariusz K., który był gwałcony z przerażającą brutalnością, krzyczał, wołając o pomoc, to właśnie jego krzyki usłyszała jedna z kelnerek, która wezwała na miejsce zdarzenia policję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kara została wymierzona. Gwałt sprawił, że wiele lat spędzi za kratkami

Policja, która zjawiła się na miejscu natychmiast zaaresztowała Przemysława G., w sprawie którego zapadł dzisiaj wyrok sądu. Mężczyzna trafi do więzienia na 7 i pół roku, a także będzie musiał wypłacić zadośćuczynienie w wysokości 40 tysięcy za dopuszczenie się gwałtu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w zachodniej Polsce. 18-latek zmarł na komisariacie, przyczyna śmierci jest dobijająca

2. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?

Mężczyzna otrzymał także zakaz przebywania w pobliżu szkół. W biegu śledztwa, lekarze nie mieli wątpliwości, że mężczyzna ma zaburzenia związane ze swoją seksualnością i jest pedofilem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko umierające ze starości? Niezwykle rzadka choroba
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Pyszne ciasto, które upiec może każdy. Rodzina oszaleje, sekret tkwi w jednym składniku
  4. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  5. Byli przekonani, że uratowali szczenięta labradora. Gdy weterynarz powiedział czym są, właścicieli zamurowało momentalnie
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News