We czterech porwali i zgwałcili nastolatkę. Pierwszy raz wykorzystali ją tuż pod kościołem

We czterech porwali i zgwałcili nastolatkę. Pierwszy raz wykorzystali ją tuż pod kościołem Źródło: .

Gwałt na nastolatce był wyjątkowo okrutny. Dokonało go aż czterech mężczyzn, w dodatku doszło do niego w okolicach kościoła. Nastolatka była później wielokrotnie wykorzystywana.

Gwałt dokonany przez czterech mężczyzn był dopiero początkiem gehenny nastolatki. Sprawcy wykorzystali ją seksualnie w pobliżu kościoła. Nie był to jedyny raz. W następnym latach powtarzali swoją zbrodnię. Dziewczyna przeżyła prawdziwe piekło. Długo musiała dochodzić do siebie po czynach zboczeńców. 

Gwałt obok kościoła to był dopiero początek

Koszmar dziewczyny zaczął się w 2000 roku. To wtedy czterech mężczyzn z lokalnego gangu napadło ją na ulicy w mieście Telford i zmusiło do seksu. Dziewczynę wielokrotnie zgwałcono. Zwyrodnialcy dokonali tego na poddaszu jednego ze sklepów, w pobliżu lokalnego kościoła. Gwałt to nie był koniec dramatu dziewczyny. Przestępcy postanowili, że będą czerpać z niej zyski.

Dziewczyna w latach 2000-2003 była wykorzystywana i sprzedawana do celów seksualnych przez gang. Nastolatka twierdzi, że jej rodzina o niczym nie wiedziała. Oskarża jednak swoją szkołę, że wielokrotnie nauczyciele widzieli sytuacje, w których była molestowana i nikt nie zareagował. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawiedliwość wymierzona po latach

Dziewczyna zdecydowała się powiedzieć o gwałcie dopiero w tym roku. Na pytania śledczych, dlaczego nic nie mówiła wcześniej, odpowiedziała, że żyła w strachu przez gwałcicielami. Punktem przełomowym było zobaczenie w telewizji zdjęć dwóch z czterech jej oprawców. Teraz dorosła już kobieta postanowiła, że czas wyjawić całą prawdę o swojej przeszłości i przestać się bać.

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty

2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Mężczyźni nie przyznają się do winy i twierdzą, że nie znają 31-letniej obecnie kobiety. Wszyscy oskarżeni byli już karani za sutenerstwo i podobne przestępstwa seksualne. Czterej mężczyźni zostali skazani w sądzie koronnym w Birmingham na winnych. W czwartek usłyszą ile lat przyjdzie im spędzić w więzieniu za swoje haniebne zbrodnie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Ogromne zmiany dla emerytów w 2020 r. Pilnuj terminów, jeden z nich pozwoli ci na podwyższenie emerytury
  3. Polki dostaną większe emerytury! Lada dzień wielkie podwyżki, wiemy o ile
  4. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków
  5. Genialny sposób babć na rozpadające się pierogi. Dzięki niemu zawsze będą idealne, teściowa będzie ci zazdrościć

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News