Dopadł 8-latka w łazience i zrobił mu straszne rzeczy. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy

Dopadł 8-latka w łazience i zrobił mu straszne rzeczy. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy Źródło: .

Gwałt na 8-latku odbił się głośnym echem w mediach na całym świecie. Opinia publiczna nie potrafi zrozumieć, że dorosły mężczyzna dopuścił się tak makabrycznego czynu wobec małego chłopca i co gorsza, pod nosem jego matki. Koszmarne wydarzenia mrożą krew w żyłach.

Gwałt 8-latka w toalecie to dopiero początek czynów, jakich dopuścił się sprawca. Aż trudno uwierzyć, że po wykorzystaniu seksualnym nieletniego zrobił coś jeszcze o wiele gorszego. Potworne doświadczenie na dobre odmieni życie malca, który z pewnością nie będzie w stanie zapomnieć, o tym, co go spotkało. 

Brutalny gwałt w toalecie na 8-latku 

Do zdarzenia doszło 17 czerwca tego roku w Wielkiej Brytanii. 8-letni chłopiec, jego młodszy o 4 lata brat i mama wybrali się na zajęcia z tenisa. W czasie, gdy pociechy uczyły się gry z instruktorem, kobieta siedziała obok i co jakiś czas doglądała synów. W pewnej chwili starszy z nich zapytał, czy może skorzystać z toalety w pobliskiej restauracji, na co ta od razu się zgodziła nie przeczuwając, co wydarzy się po kilku minutach.

Wesoły chłopiec kroczył w stronę łazienki lokalu, w którym był wówczas 24-letni Shane Upton. Widząc 8-latka, mężczyzna bez zawahania zaciągnął go do jednej z kabin i zmusił do odbycia stosunku seksualnego. Po kilkunastu minutach, zaniepokojona długą nieobecnością syna matka zawiadomiła policję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najgorsze dopiero miało nadejść

Zrozpaczona matka szukała syna, który zniknął bez śladu. W tym czasie 24-latek wyprowadził nieletniego z budynku i zaciągnął do najbliższego parku, gdzie w krzakach po raz kolejny dopuścił się gwałtu. Kobieta była tuż obok i nawet nie zdawała sobie sprawy co przeżywa 8-latek. Funkcjonariuszom w końcu udało się odnaleźć malca i zatrzymać przestępcę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty

2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Po odprowadzeniu na komisariat Upton usłyszał zarzut m.in. porwania oraz zmuszenia do odbycia stosunku seksualnego na osobie poniżej 13. roku życia. Ruszył proces i dopiero niedawno sąd uznał go za winnego. Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za swój potworny czyn. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Martyna Wojciechowska kłamała? Dokładnie przeanalizowano jej program
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Lekarze ostrzegają, 64% Polaków ma tę przypadłość. Mało kto wie, że prowadzi do groźnego nowotworu

Źródło: metrocouk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News