Gwiazda serialu uwielbianego przez Polaków oskarżona o gwałt na 3 kobietach. Ma poważne kłopoty

Gwiazda serialu uwielbianego przez Polaków oskarżona o gwałt na 3 kobietach. Ma poważne kłopoty Źródło: unsplash.com Ben White

Za gwałt na trzech kobietach resztę życia może spędzić w więziennej celi. Dotychczas jednak, jak informują media, są to wyłącznie oskarżenia, a ulubieńcowi Polskich widzów nic jeszcze nie zostało udowodnione. Sprawa nie przedstawia się mimo to kolorowo. Gwiazdor ma poważne problemy.

Aktor oskarżony o gwałt. Sympatycy poznali go jako empatycznego, pełnego pasji i poczucia humoru człowieka, dlatego tym bardziej nie spodziewali się, że może on zostać oskarżony o coś tak potwornego. Fatalne informacje spłynęły do mediów jak grom z jasnego nieba, wywołując ogromne poruszenie w opinii publicznej. Sytuacja zdaje zagęszczać się coraz bardziej.

 

Znany gwiazdor oskarżony o gwałt na 3 kobietach 

Kultowy serial "Różowe lata 70." chyba każdemu jest doskonale znany. Choć ostatni odcinek wyemitowano w 2006 roku, najwięksi fani do dziś ochoczo wracają do tej produkcji. Niewątpliwie sporym zainteresowaniem cieszą się także późniejsze losy głównych bohaterów. Ostatnio sympatycy serialu przeżyli ogromny szok, gdy dotarły do nich informacje o zatrzymaniu Dannego Mastersona, wcielającego się przed laty w postać Stevena Hyde'a. 17 czerwca rano, w Los Angeles, aktor został zatrzymany przez policję i odprowadzony na komisariat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tam usłyszał poważny zarzut wykorzystania seksualnego trzech kobiet. Jak informuje Plotek.pl, gwiazdor ponoć już od lat zmaga się z podobnymi pogłoskami na swój temat, jednak nigdy przedtem nie doszło do zatrzymania. Wszystko wskazuje więc na to, że tym razem śledczy dysponują jasnymi dowodami. Danny przebywa obecnie w areszcie, jednak została wyznaczona za niego kaucja o wysokości 3 milionów dolarów. 

Jak donoszą media, do gwałtów miało dojść w 2001, na początku 2003 i na koniec 2003 roku. Aktor nie przyznaje się do winy, a jego pełnomocnik zdecydował się wystosować oficjalne oświadczenie w tej sprawie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę

2. Pierwsze objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapić

- Mój klient jest niewinny, jesteśmy pewni, że zostanie oczyszczony z zarzutów, kiedy wszystkie dowody ujrzą światło dzienne a świadkowie będą mieli okazję złożyć zeznania.  Pan Masterson i jego żona są w szoku, zważywszy na to, że nagle oskarżono go o domniemane czyny sprzed prawie 20 lat. Wiedzą jednak, że prawda wyjdzie na jaw - mówił, cytowany przez Plotek.pl, pełnomocnik gwiazdora. 

Śledczy nie przekazali jednak informacji o dowodach, jakimi dysponują. Jeżeli jednak uda im się dowieść winy aktora, 44-letni Danny, ulubieniec Polaków, ale i milionów widzów na całym świecie, najprawdopodobniej spędzi resztę życia w więzieniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fasolka szparagowa z bułką tartą jest ukochanym letnim daniem wielu osób. Niektórzy dodają do niej jeszcze 2 nietypowe składniki
  2. Media podają dalej tragiczną informację. Niestety, nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski, wielka strata dla świata sportu
  3. Wiadomo, kiedy może powstać szczepionka na koronawirusa, padła konkretna data. Lekarze właśnie zaczęli testy
  4. Polacy niczego nie byli świadomi, duże zmiany dla tysięcy kierowców. Prezydent już podpisał ustawę
  5. Gigantyczne zmiany w każdej Biedronce. Klienci mogą przeżyć wstrząs, przywiązali się do poprzedniego stanu
  6. Klinika onkologiczna wstrzymuje przyjęcia nowych pacjentów. Odnotowano koronawirusa u kilkunastu osób

Źródło: Plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News