Gwałt jest bezsprzecznie najgorszą rzeczą, która może spotkać kobietę. Cierpienie fizyczne i psychiczne przez jakie przechodzi ofiara jest nie do opisania. Aż trudno uwierzyć, że w takiej sytuacji znajdują się jeszcze ludzie obwiniający ją za całe zajście. Wyznanie 18-latki, która przeszła przez piekło wstrząsnęło właśnie całą Polską. 

Gwałt na młodej dziewczynie wydarzył się na jej urodzinach. Wprawdzie nie planowała żadnego przyjęcia, ale postanowiła skorzystać z zaproszenia jednego ze swoich kolegów, z którym utrzymywała kontakt od najmłodszych lat.

Ostatnie co zapamiętała to moment, w którym jeden z chłopaków wręczył jej napój. Później była już tylko pustka i cierpienie.

Gwałt na 18-latce. Wstrząsające wyznanie ofiary.

Jak ustaliły służby zajmujące się dochodzeniem, chłopacy wrzucili swojej koleżance do drinka pigułkę gwałtu.

– Grzesiek dał mi coś fioletowego do picia. Powiedział, że to bardzo dobre. Ufałam mu, więc to wypiłam. Później urwał mi się film – powiedziała dziewczyna w materiale Uwaga TVN.

Kiedy dziewczyna została obezwładniona, Grzegorz G. i Maksymilian M. zgwałcili ją, co uwiecznili na smartfonie. Powstały film był dla nich powodem do chwalenia się przed znajomymi.

– Wszystką ją boli. Przyrodzenie, odbyt, gardło. Wszystkie fantazje, jakich się naoglądali na filmach erotycznych, spełnili na niej. Nie życzę żadnej kobiecie, żeby doświadczyła czegoś takiego – skomentowała matka dziewczyny.

Kiedy 18-latka pojechała z matką na pogotowie, to odesłano je na policję bez udzielenia pomocy. Została odwieziona do szpitala dopiero po tym, jak straciła przytomność na komendzie.

Dziewczyna zamknęła się w sobie, próbowała popełnić samobójstwo. Dopiero teraz odważyła się opowiedzieć ponownie o swoich przeżyciach po gwałcie. Żadne słowa nie opiszą tego, z czym się spotkała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy w Niemczech zaginęli bez śladu. Poznajesz ich? Możesz pomóc

– Rówieśnicy wytykali mnie palcami, obgadywali, śmiali się. Dużo plotek na mój temat powstało. Nie chcieli w ogóle do mnie podchodzić, jakbym czymś zarażała. Nauczanie domowe dostałam dopiero po tym, jak próbowałam się zabić. Przestałam ufać ludziom – wyznała w rozmowie opublikowanej na portalu naTemat.pl.

To jednak nie koniec strasznych wydarzeń. Wielu mieszkańców rodzinnej wsi zgwałconej 18-latki broni jej oprawcy.

– On był ministrantem, dlatego wszyscy uważają, że on jest niewinny. Tym bardziej, że kiedy on skończył 18 lat, już przebywał w areszcie, to ksiądz w kościele wyprawił mu mszę – relacjonuje matka pokrzywdzonej.

Niestety nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, skąd w ludziach tak wielki brak zrozumienia.

– Przez cały czas patrzą na mnie z pogardą i nienawiścią, jakbym nie wiadomo co im zrobiła. Niektórzy mieli nawet taki tupet, że przychodzili i pytali, co się stało i czy to ja zostałam zgwałcona – powiedziała dziewczyna dziennikarce naTemat.pl.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nieznane dotąd szczegóły akcji ratunkowej Tomasza Mackiewicza! Będziecie w szoku 
  2. Oliwia Bieniuk upokorzona przez własnego ojca! Pokazał gdzie jej miejsce 
  3. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  4. Tak niebezpiecznie za rządów PiS jeszcze nie było! Służby biją na alarm 

Polacy podzieleni jedną drobną zmianą. Nic już nie będzie takie samo