Kobieta szła samotnie jedną z głównych ulic, podszedł do niej nieznajomy. Brutalnie gwałcił ją w najobrzydliwszy sposób

Kobieta szła samotnie jedną z głównych ulic, podszedł do niej nieznajomy. Brutalnie gwałcił ją w najobrzydliwszy sposób Źródło: pixabay.com/Victoria_Borodinova

Gwałt na ulicach Dąbrowy Górniczej. Polskie miasto stało się miejscem scen mrożących krew w żyłach. Mężczyzna podszedł do spacerującej kobiety i ją zaatakował. To nie był ciemny odosobniony zaułek, ale jedna z głównych ulic. Koszmar ofiary ciężko sobie wyobrazić.

Gwałt, jakiego dopuścił się na tej kobiecie 40-latek, zszokował całe miasto. Nikt nie chce uwierzyć, że podobne wydarzenia mogły mieć miejsce w centrum, gdzie roi się od sklepów i przechodniów, ale niestety jest to prawdziwa historia. Kobieta nie mogła się spodziewać, że wieczorny spacer skończy się dla niej tak tragicznie. Spokojnie szła jedną z głównych ulic miasta. Dosłownie kilka sekund potem miała nóż na gardle i nie mogła się ruszyć. Bestialstwo mężczyzny nie znało granic.

Gwałt wydarzył się na ulicach Dąbrowy Górniczej

Zajście miało miejsce 27 października 2019 roku. Była godzina trzecia, a więc ulice były już praktycznie puste. Kobieta szła ulicą Piłsudskiego nieopodal DAMELU - Dąbrowskiej Fabryki Maszyn Elektrycznych. Myślała, że spokojnie wróci do domu i położy się spać. Nie wiedziała, jak bardzo się myli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z ciemnego zaułka wyskoczył na nią uzbrojony w ostry nóż mężczyzna. Nawet gdyby chciała się bronić, nie miała jak. Zaczął jej grozić, a ona wiedziała, że musi zrobić wszystko, o co on poprosi, aby ocalić własne życie. Mężczyzna zmuszał ją do seksu oralnego. W prawie nie jest on traktowany jako "inna czynność seksualna", wobec czego napastnik odpowie za gwałt i może za to otrzymać surową karę. 

Poszukiwania napastnika zaczęły się od razu

Na całe szczęście ofiara zachowała przytomność umysłu i od razu udała się na posterunek policji, gdzie złożyła szczegółowe zeznania. Od rana trwała akcja poszukiwawcza. Początkowo wydawała się bezowocna. Kobieta obawiała się, że całe życie spędzi w niepewności, przekonana, że człowiek, który ją skrzywdził, wciąż przebywa na wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

Jednak 15 listopada jej koszmar dobiegł końca. Przestępca został pochwycony i już wkrótce odpowie za swoje czyny. W areszcie spędzi najbliższe trzy miesiące. Dzięki temu jego ofiara nareszcie może spać spokojnie, a sprawiedliwości stało się zadość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Po 50 latach zajrzał do pudełka, które jego ukochana mama trzymała w zamrażalce. Jego zawartość ścięła go z nóg
  4. Do sieci trafiło nagranie z pogrzebu ojca Rutkowskiego. Nagle wydarzyły się rzeczy, o których mówią media w całym kraju
  5. Wszystko wyszło na jaw. Tak naprawdę Majdan traktuje synów Małgorzaty Rozenek

źródło: nasze miasto

Następny artykuł