15-latka została zbiorowo zgwałcona, ale to był dopiero początek jej piekła. 2 lata później jej mama dokonała w łazience tragicznego odkrycia

15-latka została zbiorowo zgwałcona, ale to był dopiero początek jej piekła. 2 lata później jej mama dokonała w łazience tragicznego odkrycia Źródło: Facebook/Angel Rehtaeh Parsons

Gwałt, którego koledzy dokonali na swojej nastoletniej rówieśnicy, był początkiem najgorszego. Wkrótce matka dziewczyny, po dwóch latach od tej makabrycznej sytuacji, dokonała w łazience tragicznego odkrycia, o którym wciąż mówi się na forach internetowych.

Gwałt na nastolatce zapoczątkował wielką, internetową debatę o seksualnych przewinieniach, których dopuszczają się nie tylko dorośli względem nieletnich, ale także uczniowie względem swoich rówieśników. 15-letnia uczennica jednej ze szkół w Kanadzie została brutalnie zgwałcona przez kilku swoich kolegów. Młodzieńcy zrobili później coś, w co ciężko uwierzyć.

Gwałt 15-latki obił się w mediach społecznościowych szerokim echem. Wykorzystali ją koledzy z klasy

Rehtaeh to uczennica kanadyjskiej szkoły, która w 2011 roku została zgwałcona. Nastolatka w życiu nie podejrzewałaby o tak złe zamiary swoich kolegów z klasy, którzy pewnego dnia napadli ją i brutalnie wykorzystali, śmiejąc się przy tym. Rahtaeh długo nie potrafiła poradzić sobie z całą sytuacją. Tak bardzo wstydziła się tego, co się stało, że postanowiła stłamsić w sobie ból.

Pewnego dnia nie wytrzymała i poprosiła swoich rodziców o pomoc, sama bowiem nie umiała poradzić sobie z myślami i emocjami po tak przerażająco trudnych doświadczeniach. Rodzice nie mieli wątpliwości - sprawiedliwości musi stać się zadość, a chłopcy, którzy zbiorowo zgwałcili 15-latkę, muszą odpowiedzieć za swój czyn przed sądem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej nagie zdjęcia wysłane zostały wszystkim w szkole

Wkrótce ojciec razem z córką i swoją żoną pojechał na pobliski komisariat w Darthmouth, gdzie opowiedzieli funkcjonariuszom o tym, co się stało. Jak się wkrótce okazało - co relacjonował tata Rahtaeh w mediach społecznościowych - policja nie rozpoczęła śledztwa ws. 15-latki, gdyż zdaniem śledczych brakowało dowodów lub okazały się one zbyt słabe.

Wkrótce Rahtaeh popełniła samobójstwo, co było efektem wielomiesięcznych, emocjonalnych zmagań dziewczyny. Nie dość, że została zgwałcona, to jeszcze nikt nie chciał jej pomóc, a o całej sprawie wkrótce dowiedzieli się także znajomi, którzy się z niej śmiali. Ponoć jeden z chłopców rozesłał zdjęcia z gwałtu innym rówieśnikom w szkole. Jak twierdzi ojciec nastolatki - Rahtaeh nie odebrałaby sobie życia, gdyby nie to, że nikt nie chciał jej pomóc. 2 lata po zdarzeniu mama dziewczyny dokonała przerażającego odkrycia w łazience - Rahtaeh leżała tamj martwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Napalona fanka zaliczyła wpadkę z Michałem Szpakiem. Okropne i zboczone oszustwo

Dzisiaj profil Rahtaeh jest regularnie prowadzony przez jej rodziców, którzy dzielą się z internautami swoimi przemyśleniami, a także opowiadają fakty z życia 15-latki, która była bardzo zdolna i miała wiele zainteresowań.

 - Spoczywaj w pokoju, Aniele - brzmią komentarze pod jej licznymi zdjęciami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Tadeusz Rydzyk angażuje Polaków w wybory. Słuchacze Radia Maryja poszczą w intencji PiS
  5. Małgorzata Rozenek jest zrozpaczona. "Straciła nadzieję"
  6. TVN: Koszmarne skutki dzisiejszej ulewy. Dwie osoby ranne, setki powalonych drzew
  7. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

Źródło: Newsner

Następny artykuł