Ofiara bogacza przerwała milczenie. "Byłam gwałcona nawet trzy razy dziennie"

Ofiara bogacza przerwała milczenie. "Byłam gwałcona nawet trzy razy dziennie" Źródło: Instagram/Sarah Ransome

Gwałt był codziennością dla ofiar bogacza. Kobiety przeżywały prawdziwy koszmar, który na zawsze odcisnął piętno na ich psychice. Do wykorzystywania seksualnego dochodziło nawet kilka razy dziennie.

Gwałt stał się codziennością i koszmarem dla kobiet więzionych przez miliardera. Doświadczały go nawet kilka razy dziennie. Jedna z poszkodowanych zdecydowała się opowiedzieć o swoich przykrych doświadczeniach.

Gwałt był narzędziem kontroli dla miliardera 

Gwałt na wyspie Jeffreya Epsteina był czymś powszechnym. Miliarder zwabiał do swojej posiadłości młode dziewczyny za pośrednictwem opłacanych stręczycielek, a później wykorzystywał je seksualnie. Jedną z jego ofiar była Sarah Ransome, która na łamach "The Telegraph” opowiedziała o tym koszmarze.

22-latce udało się uciec z wyspy bogacza i postanowiła zdać relację z szokujących incydentów, które miały tam miejsce. Gwałt stał się narzędziem kontroli dla miliardera, który z młodych dziewczyn zrobił sobie seksualne niewolnice. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przerażająca codzienność na wyspie Epsteina

Sarah Ransome została zwerbowana przez jedną ze stręczycielek w barze na Manhattanie. 22-latka już w trakcie podróży na bajeczną wyspę miliardera przeczuwała, że coś jest nie tak. Gdy dotarła na miejsce, rozpoczął się koszmar trwający 6 miesięcy. 

Jeffrey Epstein na prywatnej wyspie stworzył sobie przestrzeń dla własnych chorych rozrywek, a mógł sobie na to pozwolić dzięki pieniądzom i rozległym wpływom. Sprowadzał do swojej posiadłości niewolnice seksualne, które miesiącami były torturowane i gwałcone przez niego oraz jego przyjaciół. 

- Wzywali mnie na „masaże”. Nie sądzę, by ludzie w to uwierzyli, ale dosłownie bywały dni, gdy gwałcił mnie po trzy razy. Później gwałcił inne. Cały czas musiałyśmy być w domu, żeby miał do nas łatwy dostęp. On i jego przyjaciele, którym nas wypożyczał. W ciągu sześciu miesięcy nigdy nie widziałam go pracującego. Dosłownie cały czas wykorzystywał nas seksualnie - zeznała ofiara miliardera, której po 6 miesiącach udało się uciec z Little St. James na Karaibach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat aktorki Kiepskich. Pochowała trzech mężów, wcześniej odeszli też jej rodzice
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Kobiety zwerbowane przez bogacza były nieustannie obserwowane, a gdy uznano, że znajdują się w słabym stanie psychicznym, podawano im leki psychotropowe. Dzięki nagraniu zarejestrowanemu przy pomocy drona udało się sfilmować wyspę, będącą seksualnym rajem dla miliardera. Szokująca sprawa Jeffreya Epsteina wstrząsnęła opinią publiczną.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lepiej sprawdź dwa razy. Renta może pozbawić cię 500 plus
  2. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  3. Wesele przerwała tragedia. Ojciec panny młodej popełnił samobójstwo
  4. Kobieta pomyłkowo wysłała SMS na zły numer. Za nic nie mogła przewidzieć wydarzeń, które wydarzyły się chwilę później
  5. Lech Wałęsa zaatakowany w warszawskim hotelu. Interweniowała ochrona, doszło do pobicia

Źródło: Wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News