Ojciec bydlak gwałcił swoje roczne dziecko. Wszystko nagrywał i wrzucał do sieci

Ojciec bydlak gwałcił swoje roczne dziecko. Wszystko nagrywał i wrzucał do sieci Źródło: fot. unsplash.com

Gwałt na dziecku to jedna z najohydniejszych zbrodni, jaką może sobie wyobrazić człowiek. Potwór, który gwałcił swoje roczne dziecko, wszystko nagrywał, a następnie wrzucał do Internetu. Teraz usłyszał wyrok.

Gwałt to ten rodzaj zbrodni, na który nie ma żadnego usprawiedliwienia. Wykorzystywanie słabszej osoby i zmuszanie jej do stosunku przemocą to coś niewyobrażalnego, a wszelkie granice zostają przekroczone, gdy spotyka to małe, bezbronne dziecko. 

James Lockhart z Florydy na co dzień pracował jako ratownik medyczny, jednak kiedy kończył swój dyżur, zamieniał się w prawdziwą bestię. 31-latek gwałcił swoje zaledwie roczne dziecko, a jakby tego było mało, wszystko nagrywał i wrzucał do sieci. Teraz usłyszał właśnie wyrok za swoją odrażającą zbrodnię.

Gwałt na rocznym dziecku uwieczniony na nagraniu

Ciężko sobie nawet wyobrazić, co w głowie musi mieć osoba krzywdząca niewinne maleństwo, zwłaszcza że James Lockhart wykorzystał swoje własne dziecko. W obliczu tego, co zrobił, zwyczajnie nie da się go nazwać ojcem. Policja zabezpieczyła na jego komputerze 43 filmów i 4 tys. zdjęć z dziecięcą pornografią. Lockhart część tych materiałów samodzielnie wyprodukował, a następnie umieścił na forach w tzw. dark webie.

- Z dokumentacji zgromadzonej przez sąd wynika, że, między marcem 2016 a lutym 2018 Lockhart wyprodukował cztery materiały wideo, na których widać, jak gwałci małe dziecko. Nagrane filmy następnie zamieszczał na forach w dark webie. Dodatkowo zboczeniec miał też chwalić się w internecie wykorzystywaniem innego rocznego dziecka - poinformował Departament Sprawiedliwości USA.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona mężczyzny nie miała pojęcia, o tym, co robi jej mąż i według mediów, to właśnie ona, widząc materiały 31-latka, zauważyła, że jest na nich ich roczna córka. Lockhart po zatrzymaniu przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów, przez co sąd nie miał żadnej litości w wymierzaniu mu kary.

31-latek został skazany na 70 lat pozbawienia wolności i była to najwyższa możliwa kara, jaką sąd mógł wydać w tym wypadku. Choć dla niektórych osób i tak może ona być zbyt łagodna, najprawdopodobniej mężczyzna resztę życia spędzi już w więzieniu i nie zrobi więcej krzywdy żadnemu dziecku. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski pokazał się z piękną kobietą! To znana gwiazda telewizji! Gwiazdor wyglądał jak zakochany nastolatek
  2. Znana piosenkarka była KATOWANA przez męża. Chciał, by grała w filmach dla dorosłych. Szokujące fakty wyszły na jaw po latach
  3. Służby sanitarne biją na alarm do Polaków. Groźna bakteria w popularnej przyprawie znanej marki, natychmiast wyrzućcie ją do śmieci
  4. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  5. Detektyw Rutkowski ma wstrząsającą teorię dotyczącą Dawidka. W "Fakcie" ujawnia, co przeoczyła policja
  6. Policja postawiona na nogi. Wstrząsające odkrycie w pobliżu auta ojca zaginionego Dawida Żukowskiego

 

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News