Zgwałcił 14-latkę na zapleczu McDonalda. Ale najgorsze stało się dopiero potem, dramat nastolatki wyszedł na jaw

Zgwałcił 14-latkę na zapleczu McDonalda. Ale najgorsze stało się dopiero potem, dramat nastolatki wyszedł na jaw Źródło: HENNEPIN COUNTY JAIL

Gwałt na zapleczu popularnej restauracji wstrząsnął lokalną społecznością, mężczyzna wykorzystał seksualnie 14-latkę. Szokujące fakty ujrzały światło dzienne.

Gwałt na 14-latce był prawdopodobnie zaplanowany, mężczyzna próbował wykorzystać dziewczynkę od dłuższego czasu. Jego napaść na zapleczu popularnej restauracji wstrząsnęła okolicznymi mieszkańcami. Prokuratura zbadała sprawę, na jaw wyszły wstrząsające informacje. Nastolatka przeżyła prawdziwy koszmar.

Gwałt na zapleczu McDonalda wstrząsnął lokalną społecznością

Napaść seksualna, do której doszło w McDonaldzie w Maple Grove w stanie Minnesota kompletnie wstrząsnął okolicznymi mieszkańcami. Wykorzystana nastolatka poinformowała policję, że 25-latek flirtował z nią na Snapchacie latem 2018 roku, wtedy 14-latka rozpoczęła pracę w McDonaldzie, w którym mężczyzna był managerem. Wyznała, że Andrew Albertorio wielokrotnie podejmował z nią rozmowy o seksie, choć zdawał sobie sprawę, że jest nieletnia, a ona zwracała mu uwagę, że jest starszy i jest jej przełożonym.

To nie powstrzymało jednak gwałciciela przed zaplanowanym atakiem. Pewnego dnia zagonił dziewczynkę do rogu w restauracyjnej chłodni i zaczął dotykać, po czym zdjął jej spodnie i zgwałcił. Śledztwo wykazało, że to nie był koniec koszmaru nastolatki. Mężczyzna ponownie wykorzystał ją w tym samym miejscu. Jak podał "Star Tribune", atakował dziewczynkę również w restauracyjnej łazience, w samochodzie oraz w swoim domu. 

Za gwałt na 14-latce mężczyzna odpowiedział przed sądem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

25-latek został aresztowany, a za swoje czyny odpowiedział przed sądem. Oskarżenie przeciwko mężczyźnie wniosła prokurator Rachel Kraker, a wyrok wydała Jeannice Reading. Za gwałt na 14-letniej pracownicy McDonalda Andrew Albertorio został skazany na 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowicie zuchwała kradzież z warszawskiego hotelu. Jakim cudem nikt nie zauważył?

2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Sędzina odrzuciła prośbę o surowszy wymiar kary, tłumacząc, że istnieją przesłanki świadczące o tym, że mężczyznę i nastolatkę łączył pewien związek. Przed udaniem się do więzienia 25-latek przeprosił rodziców skrzywdzonej przez siebie dziewczynki oraz ją samą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. 35 dni płatnego urlopu i ekstra przerwa w pracy. Świetne wiadomości dla każdego pracownika
  3. Nie żyje polski polityk. Jego ciało wyłowiono z rzeki, okropne wieści Polsatu
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Tragedia. 4 dzieci nie żyją, tożsamość odpowiedzialnej osoby jest wstrząsająca  

źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News