Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze

Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze Źródło: pixabay.com/Victoria_Borodinova

Gwałt, którego dopuścił się jej sąsiad, został dokonany z zimną krwią w okolicznościach, których nikt by się nie spodziewał. Mężczyzna spędzi długi czas w więzieniu za haniebny czyn, który zmienił życie jego ofiary. Wszystko za sprawą nagrania, które ujawniło najgorsze.

Brutalny gwałt, którego dopuścił się sąsiad, sprawił, że jej życie zmieniło w jednej chwili. Wszystko, w co do tej pory wierzyła, zostało zrujnowane, a haniebny czyn był zaledwie początkiem wydarzeń. Nagranie, które zostało zapisane, sprawiło, że historia tego gwałtu miała zupełnie inne zakończenie niż wszyscy mogliby przypuszczać. 

Brutalny gwałt sąsiada. Mężczyzna wykorzystał śpiącą kobietę

- Obudziłam się i od razu zrozumiałam, że jestem naga od pasa w dół. Z przerażeniem odwróciłam się w stronę mężczyzny z którym spotykałam się od kilku tygodni. Nie pamiętałam, żebyśmy uprawiali sex, ale czy było to możliwe, że zgwałcił mnie podczas snu? - wspomina poranek po zdarzeniu kobieta. 

Obok niej znajdował się jej sąsiad,Haydon Davis Patton, z którym od jakiegoś czasu się spotykała. Kobieta nie miała pojęcia, że mężczyzna, któremu postanowiła zaufać, mógł wyrządzić jej taką krzywdę. Nie mogła uwierzyć, że dopuścił się takiego czynu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwałt, do którego się przyznał na nagraniu

Okazało się, że to jej partner wyrządził jej największą krzywdę. Mężczyzna z zimną krwią dopuścił się gwałtu na śpiącej kobiecie, twierdząc, że ona tego chciała. Wprost jej powiedział, że sama tego pragnęła, chociaż przed położeniem się do łóżka wyraźnie przekazała mu, że tej nocy nie ma ochoty na zbliżenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Na szczęście słowa sąsiada zostały nagrane przez znajdującą się w pomieszczeniu kamerę. Dziewczyna sprytnie sprawiła, że mężczyzna przyznał się do czynu, dzięki czemu ona miała dowód na to, co zrobił jej w nocy. Haydon Davis Patton usłyszał wyrok skazujący. Nagranie, które przedstawiła w sądzie kobieta, spowodowało, że mężczyzna spędzi w więzieniu cztery lata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjżeć się swoim oczom
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Ujawniono wiadomości zabójcy 16-latka z Kołobrzegu. Ich treść jest zatrważająca
  5. Mężczyzna wstrzymał kichnięcie, tak jak robi to większość z nas. Pilnie trafił do szpitala, lekarze byli przerażeni

źródło: thesun.co.uk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News