Pozwolił kolegom zbiorowo zgwałcić swoją żonę, ale to nie wszystko. Powód odbiera mowę

Pozwolił kolegom zbiorowo zgwałcić swoją żonę, ale to nie wszystko. Powód odbiera mowę Źródło: MaxPixel

Gwałt był tylko początkiem horroru, jaki przeżyła ta kobieta. Jej mąż pozwolił ją seksualnie wykorzystać swoim kolegom. Gdy mu uciekła, zaczęła się druga część strasznego scenariusza. To, czego dopuścił się ten mężczyzna, przekracza wszelkie granice.

Gwałt, którego dopuścili się na kobiecie mężczyźni, nie był niestety końcem koszmaru, jaki przeszła. Jej historia wstrząsnęła lokalną społecznością, która jeszcze nie zdążyła ochłonąć po porwaniu, gwałcie i zabójstwie trzyletniej dziewczynki. Jednym z najbardziej przerażających faktów dotyczących zajście jest to, że mężczyzna "sprzedał" żonę kolegom, gdyż przegrał z nimi w karty.

Ceną za przegraną był gwałt

Historia rozegrała się w Indiach w prowincji Jaunpur. Mąż zgwałconej kobiety miał regularnie grywać w karty ze swoim bratem i przyjacielem. Ponieważ nie miał dobrej passy, zastawiał coraz to więcej domowych przedmiotów. Gdy poczuł, że nie ma już czym grać, postanowił zastawić jeszcze jedną "rzecz" - własną żonę. Gdy przegrał, beznamiętnie pozwolił pozostałym grającym na gwałt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta postanowiła ratować się ucieczką do domu wujka. Mąż miał po nią przyjechać i błagać o to, aby wróciła. Przeprosił ją za to, co się stało i obiecał, że to już nigdy więcej się nie wydarzy. Jak się okazało wkrótce potem, było to okrutne kłamstwo. Kobieta dała mu się przekonać i wsiadła z nim do samochodu. W środku już czekali na nią koledzy męża, którzy ponownie wykorzystali ją seksualnie.

Policjanci nie chcieli jej uwierzyć 

Gdy poszła na policję, funkcjonariusze początkowo nie chcieli przyjąć jej zeznań. Ponieważ od wydarzeń minęło nieco czasu, ciężko było im ustalić kolejność zdarzeń. Ale ponieważ problem gwałtu w Indiach staje się coraz głośniejszy, w końcu byli zmuszeni podjąć śledztwo. Lokalny sąd nakazał zarejestrowanie sprawy jako gwałtu zbiorowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wielokrotny zdobywca Oscara. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Indyjskie media opisują sprawę już od dłuższego czasu, ale przy natłoku podobnych wydarzeń zdaje się ona ginąć w szumie informacyjnym. Od 2012 roku w samym New Delhi liczba zgłaszanych gwałtów wzrosła do sześciu dziennie. Na rząd wywierana jest presja, aby za gwałt sprawcy ponosili karę śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pracownicy Biedronki przerwali milczenie. Mówią o pracy jak o KOSZMARZE
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Kaloryfery Polaków już niedługo będą zimne? Ogromny problem w całym kraju
  4. Tak wygląda grób Jana Pawła II. Smutny widok dla katolików z całego świata
  5. Jackowski miał fatalną wizję dla wielu Polaków. Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą straszne

źródło: wysokie obcasy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News