33-latek zgwałcił ponad 70 dzieci, najmłodsze miało tylko pół roku. Współwięźniowie zgotowali mu piekło, tylko dla osób o mocnych nerwach

33-latek zgwałcił ponad 70 dzieci, najmłodsze miało tylko pół roku. Współwięźniowie zgotowali mu piekło, tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: twitter.com/HeartLondonNews/

Gwałt i molestowanie dzieci to zbrodnie, których najgorsi więźniowie nie tolerują. Osoby, które dopuściły się skrzywdzenia małoletnich, znajdują się na samym dole więziennej hierarchii. O tym, w jaki sposób są traktowani tacy zwyrodnialcy, przekonał się jeden z pedofili.

Gwałt na dziecku to niewybaczalna zbrodnia, która najczęściej wyciska łzy z oczu. Bywa tak, że kończy się śmiercią małoletniego w przypadku bezwzględnego recydywisty. Takim był 33-latek, który nie zaznał spokoju nawet w więzieniu.

Gwałt długo uchodził mu na sucho

33-letni Richard Huckle był uznawany za jednego z najgorszych pedofilów nie tylko w Europie, ale i na świecie. Kiedy pochodzący z Wielkiej Brytanii mężczyzna stanął w 2016 roku przed sądem było wiadomo, że nie wyjdzie już z więzienia. Za wykorzystanie 23 dzieci w wieku od sześciu miesięcy do 12 lat postawiono mu 91 różnych zarzutów. Zwyrodnialec przyznał się jedynie do 71 z nich. Usłyszał, że dostanie za to 22 wyroki dożywocia, a w zamknięciu miał spędzić minimum 23 lata.

Huckle nie był głupi i wiedział, że w więzieniu będzie musiał sobie radzić na swój własny sposób lub prosić o izolowaną celę. Pedofile znajdują się na samym dole hierarchii więziennej, są traktowani jak śmieci. Są też bici, zmuszani do oddawania jedzenia i pieniędzy, codziennie słyszą życzenia śmierci, a co odważniejsi więźniowie robią sprawcom to, co oni wcześniej dzieciom. Huckle przeżył to na własnej skórze, a jego pobyt skończył się tragicznie.

Stworzył "podręcznik dla pedofilów". Zginął z rąk współwięźniów

W niedzielę 13 października około południa ciało skazańca zostało znalezione na terenie zakładu karnego w Full Sutton. Brytyjski dziennik "The Independent" przekazuje, że śmierć Richarda Huckle'a jest traktowana jako "podejrzana". Więźniowie sami postanowili wymierzyć sprawiedliwość: okazało się, że Huckle został zaatakowany prowizorycznym nożem. Pedofil miał dziesiątki ran kłutych i na razie trwa dochodzenie, czy zmarł z powodu wykrwawienia, czy też zostały naruszone organy wewnętrzne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmasakrowane ciało odkryli strażnicy. Na tę chwilę nie wiadomo, kto jest odpowiedzialny za śmierć pedofila oraz czy ktokolwiek został zatrzymany. Jedno jest pewne - dobrze zakamuflowany przez więźniów nóż pomógł im wymierzyć sprawiedliwość. Ujawniono tez inne fakty na temat zwyrodnialca.

Pierwszy raz skrzywdził dziecko w wieku około 18 lat. Poleciał do Kuala Lumpur jako "praktykujący chrześcijanin" i tam zajmował się nieletnimi. Pierwszy raz został aresztowany w 2014 roku i podejrzewano, że skrzywdził ponad 200 dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Rodzice wyrzucili go z domu i sami chcieli wysłać do więzienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie, jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata 
2. Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

Jego sprzęt komputerowy zawierał ponad 20 tysięcy zdjęć nieletnich. Dokumentował też swoje przestępstwa w formie tekstowej: stworzył poradnik i niejako podręcznik dla pedofilów "Pedofile i ubóstwo. Przewodnik dla kochanka dzieci". Opisał w nim większość swoich zbrodni. Wszystko było dokładnie zaszyfrowane, a dokumenty rozsyłał innym w tzw. "darknecie".

Najlepsze newsy dnia:

  1. REWOLUCJA w kodeksie pracy 2020. Te zawody dostaną podwyżki po kilkaset złotych
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News