Miesiącami wywoził 14-latkę do lasu i bezlitośnie gwałcił. W końcu się doigrał

Miesiącami wywoził 14-latkę do lasu i bezlitośnie gwałcił. W końcu się doigrał Źródło: .

Gwałt - tylko na tym mu zależało. Upatrzył sobie bezbronną i nieśmiałą 14-latkę. Był pewny, że nikomu nie powie o tym, co ją spotykało. Zabierał ją do lasu i do hoteli, gdzie boleśnie ją wykorzystywał. W końcu jednak koszmar został przerwany.

Gwałt na bezbronnym dziecku był jego upragnionym celem. Wykorzystał ją nie raz, groził, potem znowu wykorzystywał. Teraz wszyscy mają już pewność, że trafi za kratki.

Gwałt w lesie, gwałt w hotelu - woził ją, gdzie tylko się dało

Piekło wydarzyło się w Polsce, niedaleko wschodniej granicy. 32-letni Norbert J. z Białej Podlaskiej miał miesiącami gwałcić bezbronną 14-latkę. Nie mieści się w głowie, że tak długo uskuteczniał swój niecny proceder, a nastolatka nic nikomu nie powiedziała. Za bardzo się bała - Norbert J. postraszył ją, że jeśli komuś doniesie o tym, co z nią robi, zabije nie tylko ją, ale i jej całą rodzinę. 14-latka nie chciała stracić życia oraz bliskich.

Aby wykorzystać dziewczynkę, 32-latek wywoził ją nie tylko do lasu, ale również do hotelu. Do tej pory nie wiadomo, dlaczego obsługa nie zareagowała i nie zainteresowała się "parą", która ich odwiedzała. Policja po sporządzeniu zeznań zarówno od 14-latki jak i jej bliskich, postawiła już mężczyźnie zarzuty. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

To rodzice postanowili wydać gwałciciela policji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusze ustalili, że Norbert J. co najmniej od lipca 2018 roku do marca 2019 roku molestował i gwałcił nastolatkę. Ustalono również, że w zakresie od kwietnia do grudnia 2019 roku dopuszczał się gróźb, które miały doprowadzić do stosunków z małoletnią. Policjanci nie chcą zdradzać, w jakich okolicznościach dochodziło do ich spotkań i jak się to odbywało. Wszystko dla dobra sprawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Najlepsze powitanie na lotnisku na świecie. Wnuczkowie wymyślili dla babci coś niesamowitego [FILM]
2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Wyszło również na jaw, że zatrzymany 32-latek groził nie tylko dziewczynce, ale i rodzicom. Wiedzieli o wszystkim i postanowili zawiadomić policję. To dzięki nim 30 grudnia 2019 roku ujęto gwałciciela.

- Jeszcze tego samego dnia zatrzymany został 32-letni mieszkaniec powiatu bialskiego. Wszystkie czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Zebrane w sprawie materiały przekazane zostały do prokuratury celem wszczęcia śledztwa - potwierdziła podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News