W trakcie stosunku z mężczyzną dołączyło do nich jego 11 kolegów. Wielokrotnie ją gwałcili, ale teraz to 19-latka stanie przed sądem

W trakcie stosunku z mężczyzną dołączyło do nich jego 11 kolegów. Wielokrotnie ją gwałcili, ale teraz to 19-latka stanie przed sądem Źródło: Pexels.com

Gwałt, który przeżyła 19-latka, odmienił jej życie. Tragiczne wspomnienia z dramatycznych chwil miały zostać zapomniane, a sprawiedliwość dosięgnąć oprawców. Niestety, cała sprawa obróciła się przeciwko młodej kobiecie, która teraz sama została oskarżona i stanie przed sądem.

Gwałt zbiorowy sprawił, że tych wakacji 19-letnia Brytyjka nie zapomni do końca życia. Dziewczyna, która wyjechała na Cyrp, by spędzić tam udany urlop, stała się ofiarą dramatycznych wydarzeń. Niestety, dziewczyna, która myślała, że zazna sprawiedliwości, kolejny raz stała się ofiarą.

Zbiorowy gwałt na 19-latce zamienił jej życie w piekło

Kurort Ayia Napa na Cyprze każdego roku zachęca turystów do spędzenia w nim urlopu. Z oferty skorzystała 19-letnia dziewczyna, która w lipcu przebywała tam na wakacjach. W tymże miesiącu zgłosiła na policji, że podczas wypoczynku została zgwałcona. Gwałt, do którego miało dojść, według dziewczyny został przeprowadzony przez 12 mężczyzn pochodzących z Izraela.

Dziewczyna spędzała wieczór z mężczyzną, który się jej spodobał. Pomiędzy nimi doszło do stosunku. Nim się obejrzała, nagle znalazło się przy nich jeszcze jedenastu mężczyzn w wieku od 15 do 22 lat, którzy dołączyli do pary. Kobieta broniła się, ale 12 mężczyzn dokonało na niej brutalnego gwałtu, który szczegółowo opisała składając zeznania.

Gwałt, który rzekomo nigdy się nie wydarzył 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna miesiąc po złożeniu zeznań o gwałcie, wycofała je, po czym sama stanęła przed sądem. Kobieta jest oskarżona o wymyślenie całej historii, a jej zeznania zostały wycofane. Sprawcy domniemanego gwałtu zostali wypuszczeni na wolność, a 19-latka z dnia na dzień została aresztowana i umieszczona za kratkami, oczekując na wyrok. 

- Dowody w tej sprawie świadczą z pewnością na korzyść nastolatki, jeśli chodzi o to, co wydarzyło się tamtej nocy. Byliśmy szczególnie zaskoczeni, że wydanie wyroku zajmie dwa i pół tygodnia. Od czasu zgłoszenia gwałtu nasza klientka spędziła miesiąc w więzieniu i sześć miesięcy w kryjówkach poza nim, nie mogąc opuścić Cypru - wyznał adwokat, Michael Polak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Kobieta będzie czekać 6 miesięcy, aby wyrok w jej sprawie zapadł. Nie są znane powody, dla których sprawa dziewczyny jest przeciągana w czasie. Najprawdopodobniej 19-lata została zmuszona prze lokalną policję do wycofania zeznań przeciwko mężczyznom, którzy mieli dokonać gwałtu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. Urzędnicy obejrzą twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

źródło: wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News