Udała się do szpitala na kontrolę, lekarz ją zgwałcił. Ujawniono wszystkie szczegóły sprawy

Udała się do szpitala na kontrolę, lekarz ją zgwałcił. Ujawniono wszystkie szczegóły sprawy Źródło: pixabay.com/Victoria_Borodinova

Gwałt był czymś, czego pacjentka szpitalu w Częstochowie nie mogła się spodziewać. Kobieta, która przyszła do ortopedy, została przez niego wykorzystana seksualnie, a to nie jego pierwsze, skandaliczne zachowanie. Teraz na jaw wyszły szczegóły tej szokującej sprawy.

Gwałt w szpitalu w Częstochowie wstrząsnął całym miastem. Michał S., doświadczony lekarz ortopeda, w 2015 i 2018 roku dopuścił się przestępstw seksualnych na dwóch swoich pacjentkach. Mężczyzna, który cieszył się dobrą reputacją wśród swoich kolegów i pacjentów, stanął przed prokuraturą. Wiadomo już, co grozi mu za dopuszczenie się przestępstw.

Gwałt na pacjentkach odbił się echem w całej Częstochowie. Michał S. staje przed prokuraturą

Lekarz od 2018 roku przebywał pod obserwacją policji, ze względu na podejrzenia, że mógł dokonać przestępstwa gwałtu na swojej pacjentce. Trzy lata wcześniej pojawiło się zgłoszenie jednej z pacjentek, która zgłosiła molestowanie i próbę nakłonienia do stosunku seksualnego, ale z braku materiałów dowodowych lekarz nadal przyjmował pacjentki w swoim gabinecie. Dopiero po latach okazało się, że sprawa z 2015 roku ma drugie dno i materiał dowodowy przeciwko S., jest na tyle duży, by mógł on odpowiadać przed wymiarem sprawiedliwości za swoje czyny.

- Sąd uznał oskarżonego za winnego popełnienia przestępstwa gwałtu na pacjentce i za to przestępstwo wymierzył karę trzech lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności - mówi Dominik Bogacz, rzecznik sądu okręgowego w Częstochowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt nie podejrzewał gwałciciela o zarzucane mu czyny

Z racji dobrej reputacji, ujęcie S. przez wymiar sprawiedliwości zszokowało wielu jego kolegów ze szpitala i pacjentów, którzy zawsze mówili o nim w samych superlatywach. Podkreślali jego profesjonalizm i wielką wiedzę na temat leczenia problemów ortopedycznych i nigdy nikt się na niego wcześniej nie skarżył. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

- Przykra sprawa, to doświadczony pracownik, nie było na niego żadnych oficjalnych skarg - komentowali zatrzymanie ortopedy przedstawiciele szpitala.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy TRACĄ 500 plus na każde dziecko. Sytuacja będzie się tylko pogarszać
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: TVN 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News