56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł

56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł Źródło: Unsplash/ Manki Kim

Gwałt to jedno z najbardziej przerażających doświadczeń, które potrafi całkowicie zrujnować psychikę kobiety. Gdy 56-latka zobaczyła jak mężczyźni gwałcą jej córkę, natychmiast wkroczyła do akcji z nożem. Jeden z oprawców nie przeżył tego zajścia.

Gwałt, jakiego dopuścili się ci mężczyźni, wywołał reakcję matki ofiary. 56-letnia kobieta rzuciła się na oprawców, którzy zbiorowo gwałcili jej córkę, z nożem w ręku. Jeden z nich nie przeżył tego starcia. 

Gwałt rujnuje psychikę człowieka

Gwałt poprzez swoją specyfikę, momentalnie rujnuje psychikę człowieka, który po całym zdarzeniu często czuje się, jakby był nikim i przez długie lata nie może się pozbierać. Gdy ta 56-latka natknęła się na trzech mężczyzn gwałcących jej córkę, postanowiła zareagować natychmiastowo. 

Chciała jak najszybciej przerwać dramat swojego dziecka, które padło ofiarą zwyrodnialców. Sytuacja miała miejsce w Republice Południowej Afryki. W wyniku ataku matki, jeden z napastników stracił życie. W społeczeństwie RPA trwała długa dyskusja dotyczące tego, jaka kara powinna spotkać kobietę za to zabójstwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Mama lwica" 

56-latka dowiedziała się od swojej znajomej, że jej córka jest właśnie gwałcona w opuszczonym domu we wiosce Qumbu. Gdy kobieta dotarła na miejsce, zobaczyła dramatyczną scenę, w której jej dziecko było krzywdzone przez trzech mężczyzn. Instynkt macierzyński wziął górę i natychmiast chwyciła za nóż i zaczęła na oślep zadawać ciosy oprawcom.

Robiła to na tyle skutecznie, że jeden z mężczyzn stracił życie. Kobieta zyskała w swoim kraju przydomek "mama lwica", który ma świadczyć o jej odwadze i determinacji do chronienia dziecka ponad wszystko. Jej zachowanie spotkało się z poparciem międzynarodowych mediów, a także części lokalnej społeczności.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Nie można było jednak zapomnieć o tym, że 56-latka zabiła człowieka. Sąd okazał się jednak dla niej łaskawy. Została uniewinniona, a pozostali dwaj mężczyźni, którzy zgwałcili jej córkę, usłyszeli zarzuty i najprawdopodobniej czeka ich kara więzienia. Trudno nie solidaryzować się z matką, która w obronie swojego dziecka, które spotkało takie niewyobrażalne cierpienie, posunęła się do ataku nożem. 

 

  1. Ewa Farna w rozpaczy. Do sieci wyciekły jej intymne zdjęcia z WULGARNYMI opisami. Fani gwiazdy przerażeni. Kto za tym stoi?
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu