Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie Źródło: youtube.com

Gwałt od dawna był jego celem. Z okna samochodu wraz z żoną upatrzył sobie bezbronną nastolatkę. Dziewczynka przeżyła koszmar, najbardziej przeraża to, ile czasu spędziła u swojego oprawcy i jak w tym czasie zachowywała się jego ukochana.

Gwałt przeżywała praktycznie codziennie. Nie było dnia, by nie odczuła mściwości ze strony porywacza. Jego żona nie zachowywała się wcale lepiej. 11-latka musiała nawet urodzić dzieci o wiele starszemu gwałcicielowi.

Gwałt pod prysznicem miał miejsce już po kilkunastu minutach w nowym "domu"

Nastolatka jak co dzień wyszła z domu do szkoły. Z okna obserwował ją tata. Na jego oczach doszło do tragedii, która 10 czerwca 1991 roku załamała wszystkich - do 11-letniej Jaycee Lee Dugard wolno podjechał samochód. Kierowca poraził ją paralizatorem, a pasażerka wciągnęła do środka. Tata wybiegł z domu i wsiadł na rower, chcąc dogonić porywacza. Niestety stracił swoje ukochane dziecko na całe 18 lat.

Bezdusznymi porywaczami okazali się 40-letni Phillip Garrido i jego o cztery lata młodsza żona Nancy. Wywieźli ofiarę 300 km od rodzinnego domu. Tysiące osób szukało 11-latki, a ona cały ten czas znajdowała się w szopie przy domu porywaczy. Horror przeżywała już od pierwszej chwili w aucie. Rozebrano ją i molestowano, a po przyjeździe na miejsce zakuto w kajdanki, przywiązano do prysznica i zgwałcono. To był jeden z setek, a nawet tysięcy przymusowych stosunków.

Nastolatka przeżyła koszmar - została mamą dzieci gwałciciela, ale postawiono jej jeden warunek

Jaycee pierwsze dziecko gwałciciela urodziła w wieku 13 lat, sama, w kącie szopy. W wieku 17 urodziła drugą córkę. To własnie Nancy miała odebrać drugi poród, nadała też dzieciom imiona i kazała udawać Jaycee, że jest dla nich jedynie siostrą. Dziewczynki miały uważać, że prawdziwą mamą jest żona gwałciciela. Niestety Nancy również miała molestować Jaycee, znęcać się nad nią, nie dawać jedzenia i bić. Jej zachowanie było koszmarne, zgotowała dziewczynie piekło, podobnie jak jej mąż. Z czasem Jaycee zaczęła być traktowana "po ludzku". Dostała dostęp do telewizora i jadła jak członek rodziny. Zarówno ona jak i jej dzieci przez całe 18 lat nie były u lekarza ani w szkole.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaycee podczas swojej 18-letniej niewoli przyjęła imię Alyssa. Nastolatka, mimo że z czasem pozwolono jej wychodzić na miasto, a nawet pomagać przy prowadzeniu rodzinnej firmy, nigdy nie powiedziała o bestialstwie mężczyzny i jego żony. Straszono ją, że pogryzą ją psy lub gdy spróbuje uciec, to jej córki skończą z poderżniętym gardłem. Sąsiad rodziny w pewnym momencie zaczął coś podejrzewać. Nie zgadzało mu się, że małżeństwo doczekało się córki o jasnych włosach, podczas gdy oni mieli ciemne, a do tego kręcone. Poza tym widział dzieci w szopie. Szeryf, który przyjechał na miejsce, nie wszedł nawet na teren posiadłości, jedynie poradził, by zadbano o lepsze warunki dla maluchów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Przełom nastąpił w 2009 roku. Phillip Garrido wybrał się z Jaycee i jej dwiema córkami na Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley, by głosić słowo boże. Zbyt namolnie zaczepiał studentów i zainteresowała się nim policja. Funkcjonariusze po przesłuchaniu Jaycee nie uwierzyli w jej historię, że Phillip to ojczym, a potem że uciekła z domu, ponieważ była bita. Do końca nie chciała zdradzić tożsamości, w końcu prawda wyszła na jaw. Garrido został aresztowany, Jaycee trafiła do biologicznych rodziców, którzy długo nie wierzyli w to, że żyje. Sprawa trafiła również do sądu - kobieta dostała 20 milionów dolarów odszkodowania, a Phillip Garrido został skazany na 431 lat pozbawienia wolności, jego żona na 36.

Fot. YouTube

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Teraz boją się spać. Zobaczyli co ukryta kamera szpiegująca nagrała w nocy w ich domu
  4. Nigdy nie dodawaj mleka do kawy, ani nie jedz jajek z ziemniakami. Fatalne dla zdrowia połączenia
  5. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Źródło: Viva!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News