Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem

Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem Źródło: Wikipedia/Adrian Grycuk

Gwałt wstrząsnął polskim miastem. Napastnik wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Później brutalnie ją zgwałcił.

Gwałt, do którego doszło w polskim mieście wstrząsnął mieszkańcami. Mężczyzna wszedł do mieszkania ofiary przez okno na 3 piętrze. Później potraktował kobietę w bestialski sposób.

Gwałt na młodej kobiecie 

Gwałt odbył się w mieszkaniu poszkodowanej na 3 piętrze, do którego napastnik dostał się przez okno. Do zdarzenia doszło na jednym z garwolińskich osiedli. Ofiarą jest koło 30-letnia kobieta. Szczegóły jej tożsamości nie zostały podane ze względu na łatwość zidentyfikowania pokrzywdzonej.

 Prokuratura Rejonowa w Garwolinie rozpoczęła postępowanie w tej sprawie. Sprawcy grozi od 2 do 12 lat więzienia. Nie zostały wobec niego zastosowane środki zapobiegawcze ze względu na brak przesłanek ku temu, co oznacza, że gwałciciel przebywa obecnie na wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okoliczności zdarzenia 

Do zdarzenia doszło w niedzielę 8 września. Według ustaleń policji mężczyzna wszedł do mieszkania ofiary przez otwarte okno na 3 piętrze. Tam brutalnie zgwałcił kobietę. Kilka godzin później został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Póki co, nie wiadomo jak udało mu się dostać na tak wysokie piętro. 

Co ciekawe sprawca w momencie zatrzymania przez policję był w stanie nietrzeźwym. Trwają ustalenia czy w trakcie włamywania się i dokonywania gwałtu również powodowało nim to, że był pod wpływem alkoholu. Nie wiadomo również czy mężczyzna znał swoją ofiarę, czy po prostu wykorzystał otwarte okno i postanowił skrzywdzić przypadkową osobę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Mieszkańcy garwolińskiego osiedla są przerażeni zaistniałą sytuacją. Zastanawiają się czy miejsce ich zamieszkania jest nadal bezpieczne skoro dzieją się takie skandaliczne rzeczy. Mężczyźnie został postawiony zarzut popełnienia gwałtu, za co grozi mu nawet 12 lat więzienia. Według prokuratora nie ma powodów, żeby zastosować wobec sprawcy środków zapobiegawczych, takich jak tymczasowego aresztu czy dozoru policji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
  3. Odrzucił zaloty Margaret, a teraz zaśpiewał przed nią w "The Voice of Poland". Reakcja trenerki? "On mnie nie chciał!"
  4. 10-latka upuściła niemowlaka, później go nadepnęła. Za jego zabicie odpowie jak dorosła
  5. Mąż przez 21 lat ukrywał przed nią tajemnicę. Gdy poznała okrutną prawdę, chciała spalić wszystkie jego rzeczy

Źródło: eGarwolin

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News