Tygodniami więził i nieustannie gwałcił 15-latkę. Gdy już traciła wszelką nadzieję, stała się nieprawdopodobna rzecz

Tygodniami więził i nieustannie gwałcił 15-latkę. Gdy już traciła wszelką nadzieję, stała się nieprawdopodobna rzecz Źródło: Unsplash/Alex Iby

Straszny gwałt na 15-latce. Dziewczyna była więziona przez 20-latka tygodniami i regularnie wykorzystywana. W końcu wydarzyła się nieprawdopodobna rzecz, dzięki której udało jej się ocalić życie.

Teraz 20-latek będzie oskarżony o gwałt i porwanie. Mężczyzna przez długi czas przetrzymywał i wykorzystywał 15-letnią dziewczynę. Ta uratowała się w kompletnie nieprawdopodobnych okolicznościach.

Przerażający gwałt na 15-latce. Więził ją i wykorzystywał

Ta przerażająca historia wydarzyła się w USA, w Texasie. 15-letnia dziewczyna zginęła pod koniec sierpnia, w okolicach Westheimer Road w Houston. Całe zajście widział przechodzień, który zeznawał potem policji, że młody, czarnoskóry mężczyzna złapał nastolatkę przez ramię i zaciągnął ją z dala od drogi.

Jak podała policja, oskarżonym jest 20-letni Trevion Shields, który został zatrzymany przez policję w zeszły piątek. Postawiono mu zarzuty gwałtu i porwania. Według tego, co ustalili śledczy, mężczyzna zamknął 15-latkę w swoim domu na tej samej ulicy, następnie faszerował ją narkotykami i alkoholem, aby ją znarkotyzować. Wiadomo, że wykorzystywał ją również seksualnie. Jej gehenna trwała 11 tygodni.

Przestępca popełnił błąd, wydarzyło się coś nieprawdopodobnego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna nie miała jak uciec, straciła wszelką nadzieję. 20-latek groził jej, że jeśli od niego ucieknie, to zabije lub skrzywdzi ją albo jej rodzinę. Za każdym razem, kiedy próbowała ucieczki, mężczyzna blokował drzwi i ponawiał swoje groźby.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Porywacz popełnił jednak ogromny błąd. Zostawił w domu telefon, kompletnie nie zwracając uwagi na to, co robi dziewczyna. W końcu 15-latka wykorzystała moment jego nieuwagi i zatelefonowała na policję z informacją o swojej sytuacji. Mężczyzna trafił do aresztu i czeka na proces. Jego ofiara trafiła do szpitala i obecnie dochodzi do siebie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. Przed śmiercią nocą wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

Źródło: Metro UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News