Miał uczyć dzieci, a dopuścił się najbardziej haniebnego czynu. Nauczyciel zgwałcił 12-latkę, doniesienia tylko dla osób o mocnych nerwach

Miał uczyć dzieci, a dopuścił się najbardziej haniebnego czynu. Nauczyciel zgwałcił 12-latkę, doniesienia tylko dla osób o mocnych nerwach

Gwałt na małej dziewczynce wzbudza przerażające odczucia. Haniebnego czynu na 12-letce dopuścił się jeden z jej nauczyciel. Doniesienia ze zdarzenia nie są dla ludzi o słabych nerwach. Historia tego dziecka jest jedną z najgorszych wiadomości z kraju w ostatnich dniach.

Gwałt to jedna z najgorszych rzeczy, jakie można zrobić kobiecie. Informacje, że takie zdarzenie miało miejsce, wyzwalają w obywatelach nie tylko naszego kraju, ale i całego świata, najgorsze odczucia. Gdy ofiarą przestępstwa na tle seksualnym staje się dziecko, negatywne emocje jeszcze się potęgują. 

Ofiary takich przestępstw przez wiele lat po zdarzeniu borykają się z niesamowitymi problemami psychicznymi. Często do końca życia muszą się leczyć i uczyć zaufania drugiej osobie. Bardzo często nie potrafią zbudować związku z partnerem z obawy przed wspomnieniem z dzieciństwa.

Gwałt na 12-latce

Historia, która obiegła cały świat jest jeszcze bardziej przerażająca, gdyż haniebnego czynu na dziecku dopuścił się nauczyciel. Osoba, która pod swoją opieką ma niewinne istoty. Nauczyciele mają uczyć dzieci życia, przekazywać im wiedzę czy nawet pokazywać im, jak się bronić - bo tak właśnie było w tym przypadku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nauczyciel taekwondo zgwałcił 12-latkę. Do zdarzenia doszło w Nowym Yorku, w jednej ze szkółek tej sztuki walki. Mężczyzna odbył stosunek płciowy z jedną z uczennic, oczywiście bez jej zgody. Po doniesieniach o gwałcie wszyscy rodzice dzieci uczęszczających tam na zajęcia wypisali swoje dzieci co doprowadziło do zamknięcia szkółki.

- Rodzice dzieci ufali oskarżonemu, wierzyli, że właśnie on nauczy dziewczynki, jak się bronić - skomentował prokurator.

Dzisiaj grzeje: 1. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się nie przyznaje. Grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności. W tym momencie przebywa w areszcie. Jeżeli uda mu się uzbierać pieniądze, będzie mógł czasowo z niego wyjść. Kaucja, którą ma wpłacić wynosi 100 tys. dolarów, co zdaniem wielu komentujących tę sprawę jest sumą zdecydowanie zbyt małą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Polsat

Następny artykuł