Nagle złapał 21-latkę za pupę. Dwie sekundy później upokorzyła go na oczach wszystkich w restauracji

Nagle złapał 21-latkę za pupę. Dwie sekundy później upokorzyła go na oczach wszystkich w restauracji Źródło: youtube.com/VITALY PETRUKHIN

Gwałt i molestowanie to dwie najgorsze rzeczy, jakie mogą spotkać kobietę. Za takie czyny obowiązują też bardzo wysokie kary. Naruszanie przestrzeni osobistej nie może ujść na sucho nikomu, a 21-latka, którą złapano za pupę pokazała, gdzie jest miejsce zboczeńców.

Gwałt to przewinienie, za które każdy mężczyzna powinien być odpowiednio wysoko karany. Niektórzy mówią, że od molestowania do zgwałcenia kobiety niedaleka droga. Bezczelnie zachował się jeden z mężczyzn, który zdecydował się bez zgody naruszyć przestrzeń osobistą.

Gwałt to poważne przestępstwo

W tym roku miała miejsce głośna akcja #metoo. Kampania zyskała na rozgłosie, kiedy coraz więcej kobiet zaczęło mówić o swoich przypadkach związanych z niechcianym dotykiem lub tekstami, które nie do końca bywały grzeczne i szarmanckie. Szokiem dla wielu osób było to, ile kobiet miało styczność z molestowaniem, a jeszcze większym - szczególnie dla mężczyzn - to, co odbierają za molestowanie.

Kobiety mogą zostać ofiarami w najmniej spodziewanym dla nich momencie i w najmniej spodziewanym miejscu. Wydawałoby się, że restauracja pełna kamer, w której znajduje się mnóstwo gości, daje chociaż minimum bezpieczeństwa i pewności siebie. Mimo to młoda, 21-letnia kobieta przeżyła stres, wściekłość i zawód.

Bez chwili wahania dała napastnikowi nauczkę. Nie tego się spodziewał

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Emelia Holden lubiła swoją pracę jako kelnerka. Szef cenił ją za idealny kontakt z gośćmi, a ci odpłacali się jej wysokimi napiwkami. W lokalu na Florydzie najczęściej pojawiali się mężczyźni. Tego dnia Emelia była ubrana w szorty oraz koszulkę odsłaniającą pępek. Nie zachowywała się prowokująco, sumiennie wykonywała swoje obowiązki. Podczas porządkowania stanowiska obok niej przeszedł 31-letni mężczyzna, który jak gdyby nigdy nic złapał ją za pośladek i poszedł dalej.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Zapewne sądził, że Emelia będzie zbyt onieśmielona, by jakkolwiek zareagować, poza tym zrobił to dość dyskretnie przed resztą gośćmi. Kobieta jednak nie pozwoliła traktować siebie przedmiotowo i natychmiast obróciła się w stronę odchodzącego mężczyzny, łapiąc go za koszulkę i z całej siły popychając na ziemię. 31-latek uderzył w podłogę z taką siłą, że przesunął jeden ze stolików, który uderzył klienta niedaleko. Emelia nie miała zamiaru puścić zboczeńca - trzymała go przy ziemi aż do przyjazdu policji. Na nieszczęście gościa wszystko się nagrało i teraz usłyszy zarzuty o molestowanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyniki wyborów. PKW podało najnowsze dane. Różnice są OGROMNE
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
  3. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  4. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  5. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

Źródło: YouTube

Następny artykuł