Pod nieobecność matki zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę. W szpitalu musiała przejść pilną operację

Pod nieobecność matki zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę. W szpitalu musiała przejść pilną operację Źródło: unsplash/Kelly_Sikkema/

Gwałt na małym dziecku wstrząsnął Polakami. Dziewczynka trafiła do szpitala i wymagała niezwłocznej opieki medycznej. Ujawniono, kim jest mężczyzna, który dopuścił się tak potwornego czynu.

Za gwałt poniesie surowe konsekwencje. Wszczęto śledztwo w sprawie przestępstwa na tle seksualnym na 13-miesięcznej dziewczynce. Choć do tej pory nie pojawiło się zbyt wiele szczegółów, to te, które ujawniono, są naprawdę szokujące. Wiadomo, kim był sprawca i, jak się okazuje, dopuścił się gwałtu chwilę po tym, jak matka dziecka wyszła z domu. 

13-miesięczna dziewczynka przeszła pilną operację 

Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło w miniony wtorek w Szczecinku. Do miejscowego szpitala trafiło nieco ponad roczne dziecko, które wymagało natychmiastowej opieki medycznej. W celu przeprowadzenia niezbędnej operacji, przewieziono ją do placówki w Szczecinie, gdzie poszkodowana od razu trafiła na blok operacyjny. Na chwilę obecną nie pojawia się zbyt wiele informacji o jej stanie zdrowia, jednak jak wiadomo, powodem, przez który trafiła do szpitala, był gwałt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwałt na dziewczynce pod nieobecność matki. Policja wszczęła śledztwo 

Gdy tylko lekarze odkryli, że na dziewczynce dopuszczono się przestępstwa seksualnego, wezwano policję. Funkcjonariuszom szybko udało się ustalić sprawcę. Jak się okazało, gwałtu dopuścił się sąsiad matki dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Kobieta poprosiła mężczyznę, by zaopiekował się jej córką, gdy ona przez chwilę będzie nieobecna, jednak nie była w stanie przewidzieć, że dojdzie do tak potwornego czynu. Choć prokuratura stara się nie ujawniać zbyt wielu informacji, wiadomo, że sprawca został zatrzymany i odprowadzony na komisariat. Nie wiadomo, czy po przesłuchaniu przyznał się do winy. Nie ulega jednak wątpliwości, że poniesie konsekwencje swojego czynu, jednak na ostateczną decyzję sądu trzeba będzie zaczekać. Pokrzywdzona najprawdopodobniej wciąż przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: w prost 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News