Przez 20 lat więził i gwałcił swoją pasierbicę. Jej życie zamienił w piekło, musiała urodzić 9 dzieci

Przez 20 lat więził i gwałcił swoją pasierbicę. Jej życie zamienił w piekło, musiała urodzić 9 dzieci Źródło: archiwum policyjne

Gwałt pasierbicy został po wielu latach ukarany. Mężczyzna, który zamienił życie poszkodowanej w piekło, w końcu odpowiedział za swoje czyny przed sądem. Kobieta do końca życia będzie zmagać się z traumą.

Gwałt na Rosalyn McGinnis odbił się szerokim echem nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Starszy mężczyzna zamienił życie nastolatki w piekło, przez wiele lat ją więził i gwałcił. Jednak dopiero teraz trafił przed sąd, gdzie ostatecznie skazano go na dożywocie.

Gwałt był tylko jednym z zarzutów jakie mu postawiono

Gwałt, choć niewątpliwie jest czynem zbrodniczym i godnym potępienia, był "tylko" jednym z wielu zarzutów, jaki postawiono mężczyźnie. Cała sprawa była znacznie bardziej sadystyczna i okrutna, niż mogłoby się z pozoru wydawać.

Henri Michelle Piette związał się z matką wtedy 9-letniej Rosalyn McGinnis. Mężczyzna bił i znęcał się nad swoją partnerką, dlatego ta go ostatecznie zostawiła. W ramach zemsty na swojej partnerce Henri postanowił porwać jej 10-letnią córke i uciekać z nią po Stanach Zjednoczonych, aby ostatecznie zatrzymać się w Meksyku. Tam rozpoczął się horror Rosalyn.

Kiedy ta miała 11-lat, Piette zorganizował z nią nielegalny ślub, który odbył się w strefie załadunkowej furgonetki. Ceremonię odprawił 15-letni syn mężczyzny. Od tego momentu, Rosalyn była przez wiele lat przetrzymywana i gwałcona przez Piette'a. Mężczyźnie postawiono zarzuty także za pedofilię, porwanie, oraz znęcanie się nad porwaną dziewczynką i jej dziećmi.

Horror dziewczyny. Urodziła dziewięcioro dzieci 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rosalyn była wielokrotnie gwałcona, bita i poniżona przez mężczyznę po raz pierwszy w ciążę zaszła w wieku 13-lat. Wtedy też poroniła, a martwy płód oprawca kazał jej spuścić w toalecie. W sumie urodziła później dziewięcioro dzieci, które wychowywała. Musiała żebrać na ulicach, aby utrzymać swoje potomstwo. Do porwania doszło w 1997 roku, a uciec jej się udało dopiero w 2016. Jej horror trwał aż 19 lat. Uratowała ją pewna para poznana w mieście Oaxaca. Ci zauważyli, że rodzina Henriego jest bardzo zaniedbana i głodna, i zaproponowali jej pomoc. W końcu Rosalyn zdecydowała się z niej skorzystać i uciekła od oprawcy. W 2017 roku Henri Piette spróbował przekroczyć granicę USA, gdzie został aresztowany. Ostatecznie mężczyzna został skazany za swoje czyny na dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Oliwia Bieniuk chora? W mediach o tym nie usłyszycie
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News