Dramat w malutkiej wsi, bracia latami bezdusznie gwałcili młodszą siostrę. Jej zeznania są druzgoczące

Dramat w malutkiej wsi, bracia latami bezdusznie gwałcili młodszą siostrę. Jej zeznania są druzgoczące Źródło: shuttersotck/muski

Gwałt, którego latami dopuszczali się jej starsi bracia, odcisnął na niej ogromne piętno, z którym będzie musiała zmagać się już do końca życia. Niewyobrażalny dramat z malutkiej wsi.

Gwałt jest jedną z gorszych form przemocy, której ofiary niestety nie są w stanie zapomnieć. Co gorsza, oprawcy często pozostają bez winy, a to tylko dlatego, że pokrzywdzone zwyczajnie boją się lub wstydzą się powiedzieć o tym komukolwiek. W tym przypadku było podobnie, jednak mieszkanka niewielkiej miejscowości w końcu postanowiła przerwać milczenie i wyjawić całą wstrząsającą prawdę. Jej zeznania zwyczajnie odbierają mowę. 

Odpowiedzą za gwałt na młodszej siostrze? Zeznania ofiary są druzgoczące 

Jak podaje "Fakt", 3 lutego do prokuratury w Jarosławiu na Podkarpaciu trafiło zawiadomienie młodej kobiety, która z wielkim bólem wyznała, że przez 5 lat była gwałcona przez trzech swoich starszych braci. Do przestępstwa na tle seksualnym miało dochodzić, gdy była jeszcze nastolatką, w latach 2011-2016. Jako dziewczynka nie mówiła nikomu, że jest wykorzystywana, jednak teraz, już jako dorosła kobieta, zdecydowała się walczyć o zadośćuczynienie. Dramat latami dusiła w sobie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z uwagi na dobro śledztwa policja nie zdradza zbyt wielu szczegółów, jednak jak udało się ustalić"Faktowi", postępowanie toczy się pod kątem: wykorzystania bezradności osoby albo jej choroby psychicznej i doprowadzania jej do obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej oraz obcowania płciowego z osobą poniżej 15 roku życia, a także kazirodztwa. Portalowi udało się również uzyskać komentarz rzecznika Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]

2. Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami

- Na razie w tej sprawie prowadzimy czynności śledcze i jeszcze nikomu nie zostały przedstawione zarzuty. W najbliższym czasie zaplanowane jest przesłuchanie pokrzywdzonej w sądzie – powiedziała "Fakt" Marta Pętkowska. Niewykluczone, że kolejne oficjalne informacje w tej sprawie pojawią się w ciągu kilku najbliższych dni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Przykre wiadomości o Oliwii Bieniuk. W końcu nie wytrzymała tęsknoty za mamą, polały się łzy
  4. Oryginalny przepis z czasów PRL-u na blok czekoladowy. Doskonały smak jak u mamy wywoła łezkę nostalgii u każdego
  5. Mężczyzna prosto z namiętnych igraszek trafił na SOR. Nawet lekarze złapali się za głowy

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News