Gwałt na mężczyźnie
pixabay/Prince photos
- 11 Grudnia 2019

Galina gwałciła go wibratorem, Michał wszystko nagrywał. Po wszystkim dali mu do podpisania ścinające z nóg oświadczenie

Gwałt, do którego doszło w województwie lubelskim jest jednym z najbardziej bulwersujących w ostatnim czasie. Zwyrodnialcy postanowili, że po wszystkim ofiara będzie musiała podpisać skandaliczne oświadczenie.

Gwałt, o którym mówiono w całej Polsce, wydarzył się w powiecie bialskim. 40-letnia Galina J. i 26-letni Michał W. uprowadzili, pobili i zgwałcili 32-letniego mężczyznę. Pomagała im 32-letnia Natalia M. Wszystko było skrzętnie zaplanowane. Zwyrodnialcy mieli nawet przygotowane oświadczenie, do którego podpisania mieli zmusić swoją ofiarę.

Pogrzeb 3-latka3-latka obudziła się podczas własnego pogrzebu, pilnie przewieziono ją do szpitala. Ale tam wydarzyło się najgorszeCzytaj dalej

Zaplanowana zemsta na byłym kochanku

32-letnia ofiara była znajomym sprawców. Z obiema kobietami łączyła go swego czasu bliska zażyłość. Zdaniem Galiny i Natalii miał im się narzucać i być natarczywym, ponadto mieli niedokończone sprawy finansowe. Jedna z nich postanowiła, że należy się zemścić na mężczyźnie, a do pomocy zaprosiła swojego partnera, Michała W., który propozycję chętnie przyjął.

Ofiara została wywabiona z domu pod pretekstem spotkania towarzyskiego przez Natalię M. 32-latka była jedynie zastawioną pułapką na nieświadomego mężczyznę. Po przekroczeniu progu nieruchomości, 32-latek został zaatakowany przez Michała W., który kilkukrotnie uderzył ofiarę w głowę oraz przynajmniej raz trafił go kijem baseballowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MążŻaden mąż nie chce, żeby żony poznały całą prawdę. 7 faktów, które każdy mężczyzna ukrywa przed światemCzytaj dalej

Gwałt i pobicie zakończyło się tragicznie

Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego został wywieziona do lasu, w którym ponownie został pobity przez Michała W. Galina J. postanowiła zgwałcić go wibratorem. Gwałt i pobicie nagrywał jej partner. Porażający jest fakt, że zwyrodnialcy mieli przygotowane oświadczenie, które miała podpisać ofiara. Zakładało one, że zgwałcony wyraża zgodę na publikację nagrania z gwałtu do internetu. To jest koronny dowód na to, że wszystko zostało skrzętnie zaplanowane.

Oprawcy zostawili 32-latka na pastwę losu w lesie. Mężczyzna niedługo potem zmarł. Po krótkim śledztwie, policjanci rozstrzygnęli kto się przyczynił do śmierci mężczyzny. Cała trójka została zatrzymana. Galina J i Michał W. zostali oskarżeni o morderstwo, natomiast Natalia M. o pomoc w zamordowaniu 32-latka.

Dzisiaj grzeje:

1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny

2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Sąd Okręgowy zadecydował, że para morderców i gwałcicieli spędzi następne 25 lat w więzieniu, natomiast pomocna im kobieta odsiedzi 5 lat. Wyrok nie jest prawomocny. Cała rozprawa miała charakter niejawny ze względu na okrucieństwo sprawców. Sąd uznał, że sprawa może obrażać dobre obyczaje i narusza ważny interes prywatny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Hanna Lis wydała oświadczenie. Chodzi o hospitalizację Tomasza Lisa
  4. Dwoma składnikami odmienisz swoją sałatkę na święta. Rodzina będzie wniebowzięta, tak dobra nie była jeszcze nigdy
  5. Podczas ślubu w kościele goście nagle zaczęli po kolei wstawać. Pan młody nie wytrzymał, jego reakcja powala

NoworodekNoworodek urodził się wyglądając jak lalka z porcelany. Widząc jak się zmieniła przez 5 lat, żuchwa opada do samej ziemiCzytaj dalej

Źródło: Słowo Podlasia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News