Horror rodzeństwa z polskiej wsi. Ojciec gwałcił dzieci, a dalsze ustalenia prokuratury mrożą krew w żyłach

Horror rodzeństwa z polskiej wsi. Ojciec gwałcił dzieci, a dalsze ustalenia prokuratury mrożą krew w żyłach Źródło: screen/fakt/

Za gwałt bez wątpienia poniesie surowe konsekwencje, jednak to nie wróci jego dzieciom dzieciństwa, które straciły. Aż trudno sobie wyobrazić koszmar, przez jaki przeszły.

Gwałt to jedynie wierzchołek góry lodowej rodzinnego dramatu. Śledczy przez długi czas zbierali materiał dowodowy przeciwko mężczyźnie, a finalne ustalenia aż zapierają dech w piersiach. Potworne wydarzenia odcisnęły ogromne piętno na kilkuletnich potomkach oprawcy. 

Horror rodzeństwa w polskiej wsi. Brak opieki i wielokrotny gwałt 

W listopadzie ubiegłego roku policja wszczęła poszukiwania 12-letniego Daniela z Izdebek na Podkarpaciu. Chłopca ostatecznie udało się odnaleźć po tym, jak spędził aż dwie doby w lesie. Szybko okazało się, że nastolatek uciekł z domu. Wszczęto śledztwo, które zaczęło ujawniać coraz mroczniejszą prawdę na temat dramatu rodzinnego. 

Prokuratura, która postanowiła bliżej przyjrzeć się rodzinie 12-latka ustaliła, że w domu, w którym prócz chłopca mieszkała jego mama, tata i dziewięcioro rodzeństwa, regularnie dochodziło do nadużyć alkoholowych, przemocy fizycznej, psychicznej, a nawet gwałtu. Śledczy odkryli, że młodsze siostry Daniela były wielokrotnie wykorzystywane seksualnie przez swojego ojca

Co więcej, żadne z rodziców nie interesowało się losami dzieci, nie dbając nawet o odpowiednie dla nich wyżywienie. Wychowały się przy psie, którego jedzenie było również ich jedzeniem. Jak podają media, doszło nawet do tego, że niektóre z dzieci nie mówią, a szczekają i warczą, dokładnie tak, jak czworonóg u boku którego się żyły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledztwo trwa 

Prokurator Agnieszka Kępka, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie wyznała, że każda z dziewczynek była molestowana co najmniej kilkakrotnie. W związku z tak potwornymi ustaleniami, policja od razu zatrzymała Krzysztofa S., jednak mimo licznych prób przesłuchania, mężczyzna nie przyznał się do żadnego z zarzucanych mu czynów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Okazuje się, że za seksualne wykorzystanie trzech córek poniżej 15 roku życia grozi mu tylko 12 lat więzienia. Tymczasem, prokuratura dopatrzyła się również winy po stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, bowiem jak możemy się dowiedzieć, w domu rodziny S. ponoć regularnie stawiał się jeden z pracowników, jednak wygląda na to, że nie dostrzegł tak potwornego dramatu. Wciąż nie jest pewne, jakie kary zostaną nałożone na rodziców poszkodowanych dzieci, wyszczególniając ojca oraz pracownika Pomocy Społecznej. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: fakt 

Następny artykuł