Brutalnie ją pobili i gwałcili. Sprawcami była grupka dzieci, od tych informacji eksploduje wam mózg

Brutalnie ją pobili i gwałcili. Sprawcami była grupka dzieci, od tych informacji eksploduje wam mózg Źródło: Pixabay/Free-Photos

Gwałt na kobiecie wstrząsnął niemieckim społeczeństwem. Sprawcy najpierw brutalnie pobili swoją ofiarę, a później wykorzystali ją seksualnie. Informacje dotyczące tej sprawy są makabryczne, zwłaszcza że gwałcicielami okazały się dzieci.

Gwałt sieje niesamowite spustoszenie w psychice ofiary, ale również wstrząsa całym społeczeństwem. Niemcy właśnie nie mogą uwierzyć w makabryczne doniesienia dotyczące napaści na młodą kobietę. Grupa dzieci brutalnie pobiła i zgwałciła swoją 18-letnią ofiarę. Szczegółowe okoliczności tej makabrycznej sprawy mrożą krew w żyłach i sprawią, że eksploduje wam mózg. 

Gwałt zbiorowy na młodej kobiecie 

Gwałt miał miejsce w zagajniku w Mülheim. Co jeszcze bardziej szokujące, zwyrodnialcy, którzy dopuścili się tego strasznego czynu, byli dziećmi w wieku od 12 do 14 lat i było ich aż pięciu. Najpierw brutalnie pobili swoja ofiarę, a później zgwałcili i zostawili ją w lesie

Niemiecka opinia publiczna jest w szoku po tym wydarzeniu. Prokuratura zatrzymała jednego ze sprawców tego strasznego czynu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawcami grupa dzieci

Zgwałcona kobieta miała 18 lat. Została znaleziona przez mężczyznę spacerującego z psem w okolicy zagajnika. Dziewczyna była w takim szoku, że początkowo nie była w stanie zeznawać. Później policji udało się ustalić, że sprawcami tej napaści seksualnej była grupka dzieci w wieku od 12 do 14 lat. Według niemieckiego "Bild", podczas dokonywania gwałtu zbiorowego nagrywali całe zajście telefonami komórkowymi. 18-latka po znalezieniu przez przechodnia natychmiast trafiła do szpitala, najprawdopodobniej została również otoczona opieką psychologiczną. 

Niemieckie media informują o tym, że cała piątka małoletnich oprawców pochodzi z bułgarskich rodzin, które od wielu lat mieszkają w miejscowości Mülheim. Prokuratura do tej pory zatrzymała tylko jednego z nich - 14-latek miał już na swoim koncie oskarżenia o przestępstwa na tle seksualnym. Pozostali chłopcy po przesłuchaniu zostali wypuszczeni do domu. Bardzo młody wiek działa na ich korzyść, bo są zbyt młodzi, żeby za swój karygodny czyn odpowiadać przed sądem. Nie wiadomo, jak dalej potoczy się ta wstrząsająca sprawa. Nie zostało jeszcze wyjaśnione również to, czy 18-latka była specjalnie wytypowaną ofiarą czy raczej osobą, która przez przypadek stała się ofiarą grupy. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News