Nie chciała iść na randkę. Zabrał ją do miejsca, gdzie zamordował, a następnie zgwałcił ją i pociął

Nie chciała iść na randkę. Zabrał ją do miejsca, gdzie zamordował, a następnie zgwałcił ją i pociął Źródło: Pixabay/Hyacinthhyy

Gwałt był jednym z wielu wykroczeń tego mężczyzny. Tym razem jego ofiarą padła znajoma, która nie chciała pójść z nim na randkę. Zgotował jej piekło w miejscu, w którym wcześniej dopuścił się potwornej zbrodni. Mieszkańcy miejscowości nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Gwałt to jedno z wielu przewinień Adriana K. 31-letni mężczyzna z Chełmży w województwie kujawsko-pomorskim postanowił ukarać 30-letnią kobietę, która nie chciała pójść z nim na randkę. Zdesperowany mężczyzna nie chciał dać za wygraną i nie akceptował odmowy.

Adrian K. uderzył swoją znajomą, która nie zgodziła się pójść z nim na randkę. Półprzytomną kobietę zaciągnął do pustostanu przy dworcu kolejowym w Chełmży. Tam brutalnie ją pobił, a następnie zgwałcił. Gwałt był jednym z wielu traumatycznych wydarzeń tego dnia. Okrucieństwo, którego dopuścił się 30-latek, było wręcz patologiczne.

Brutalny gwałt w Chełmży. 30-latka cudem uszła z życiem 

31-latek był wyjątkowo brutalny. Gwałt był jednym z okrutnych czynów, których dopuścił się tamtego dnia. Zgwałcona kobieta była przypalana papierosami, wielokrotnie bita, kopana i cięta nożem. Na sam koniec oprawca związał swoją ofiarę i wyszedł na miasto.

Zgwałcona 30-latka krzyczała z bólu. To właśnie ten przeraźliwy krzyk uratował jej życie. Mieszkańcy znaleźli ją i natychmiast wezwali pogotowie, które zabrało ją do szpitala. Ofiara gwałtu cudem uszła z życiem. Wcześniej w tym samym miejscu z rąk Adriana K. zginął Piotr K. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Adrian K. był już wcześniej karany. Katował kobietę w miejscu, w którym wcześniej zabił

Prokuratura Okręgowa w Toruniu prowadzi dochodzenie w sprawie brutalnego gwałtu, do którego doszło w Chełmży. Śledczy chcą postawić Adrianowi K. zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem i usiłowania zabójstwa. 

31-letni gwałciciel już jako nastolatek dopuszczał się wykroczeń, a 11 lat temu ze skutkiem śmiertelnym pobił Piotra K. Poszkodowany był brutalnie bity i kopany w tym samym pustostanie, gdzie katowana była znajoma, która nie chciała pójść na randkę. Wtedy mężczyzna nie został skazany za zabójstwo, lecz za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Spędził 7,5 roku w więzieniu. Nie wiadomo, jaka kara grozi mu za brutalny gwałt.

  1. Agata Duda przeszła samą siebie! To, co pokazała na gali dla rolników zszokowało wszystkich! Księżna Kate zzieleniałaby z zazdrości
  2. Michał Szpak już nie może się ukrywać! Cała Polska poznała prawdę. Fani osłupieli, gdy zobaczyli intymne zdjęcie piosenkarza. Nie był sam
  3. Agnieszka Chylińska bardzo rzadko mówi o mężu i dzieciach. Prawda o jej rodzinie może zaskoczyć wielu
  4. Wstrząsające słowa córki Wodeckiego 2 lata po jego śmierci. Dopiero teraz ujawniła prawdę o jego życiu w mediach
  5. Przerwała swój udział w "Tańcu z gwiazdami", bo miała raka. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia, które zwalają z nóg
  6. Ta wiedza o Kaczyńskiej była bardzo długo utajniona. Nikt o tym nie wiedział za prezydentury Lecha Kaczyńskiego

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu