Twierdziła, że zgwałciło ją 15-stu mężczyzn. Dopiero na sali sądowej okazało się, jak straszna jest prawda

Twierdziła, że zgwałciło ją 15-stu mężczyzn. Dopiero na sali sądowej okazało się, jak straszna jest prawda Źródło: Facebook

Gwałt na tej kobiecie miał być wyjątkowo przerażający. Kobieta zgłosiła, że padła ofiarą przemocy seksualnej ze strony 15 mężczyzn. Kiedy weszła na sądową wokandę, prawda okazała się jednak zupełnie inna. Takiego wyniku rozprawy nie mógł się spodziewać nikt.

Gwałt miał być wyjątkowo brutalny i grupowy. Jedna z Brytyjek wyznała, że padła ofiarą przemocy seksualnej ze strony 15 mężczyzn. Gdyby zbrodnia okazała się prawdziwa, można by mówić o wielkiej krzywdzie Jemmy Beale. Kiedy sprawy zaczęły pojawiać się na sądowej wokandzie, okazało się, że ofiarą wcale nie jest kobieta, a jej potencjalni oprawcy. Tą sprawą żyje cała Wielka Brytania.

Gwałt miał odcisnąć ślad na jej psychice. Nic takiego się jednak nie stało

Sprawa Beale ciągnie się od 2011 roku. Wtedy to odsiadująca wyrok kobieta miała oskarżyć strażnika więziennego o zgwałcenie jej w trakcie odbywania wyroku. Sąd uwierzył kobiecie i przyznał jej 11 tysięcy funtów, a samego pracownika służby więziennej osadzono w więzieniu. Wszystko było jednak dobrze ukartowanym blefem, który kobieta zamierzała wykorzystać w przyszłości.

W 2013 roku Brytyjka zwierzyła się policji, że padła ofiarą przemocy seksualnej ze strony swoich znajomych, którzy mieli wejść do jej domu i wykorzystać ją mimo jej protestów. Inne oskarżenia padły także na obywatela Pakistanu, a także czterech innych mężczyzn. Przesłuchania trwały latami, a kobieta chciała udowodnić, że jest ofiarą. W trakcie składanych zeznań wyszło jednak, że jest co najwyżej oszustką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąd nie mógł uwierzyć w tak grube kłamstwo

Prokuratura, która przez większość procesów broniła kobiety, zaczęła podejrzewać jej konfabulację. Po przesłuchaniu świadków i podejrzanych, śledczy nie mieli wątpliwości, że Brytyjka blefuje, aby zyskać pieniądze z racji odszkodowania, a także medialny rozgłos. Jej procesy kosztowały brytyjskich podatników około 250 000 funtów. Sama Beale została skazana za krzywoprzysięstwo i pomówienia względem niewinnych mężczyzn.

Dzisiaj grzeje: 1. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- Podczas procesu wyszło na jaw, że potrafisz przekonywać, kłamiąc i lubisz robić z siebie ofiarę – powiedział sędzia Nicholas Loraine-Smith.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. 13-letnia córka Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę. Efekty odbierają mowę
  4. Druzgocące doniesienia godne największego potępienia. Zszargali pamięć o Korze w niewybaczalny sposób
  5. 82-latka uwielbia randkować. Nie może opędzić się od kochanków poniżej 35 roku życia

Źródło: Webniusy

Następny artykuł