Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje

Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje Źródło: .

Gwałt na ciężarnej 19-latce dokonany przez kilku mężczyzn wstrząsnął wszystkimi. Bestialski czyn, którego dopuścili się sprawcy dla wielu osób jest nie do wytłumaczenia. Ojciec jej dziecka nie żyje.

Gwałt to coś, co powoduje całkowite spustoszenie w organizmie człowieka, bo wpływa zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne ofiary. Ta ciężarna 19-latka przeżyła prawdziwe piekło. Zgotowała je grupa mężczyzn, która postąpiła wobec niej w makabryczny sposób. 

Gwałt na ciężarnej 19-latce 

Zbiorowy gwałt na ciężarnej 19-latce jest czynem, który szokuje swoim okrucieństwem. Ta sytuacja miała miejsce w Indiach jest kolejnym dowodem na to, że niektóre jednostki nie cofną się przed niczym, nawet przed tak bestialskim czynem.

Ta makabryczna historia wydarzyła się w Baswarze, w północno-zachodnich Indiach. To wydarzenie wpłynęło nie tylko na poszkodowaną nastolatkę, ale również na jej partnera, który z rozpaczy związanej, że nie potrafił uchronić swojej ukochanej, zdecydował się na drastyczny krok. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przerażające okoliczności bestialskiego czynu 

Choć do zdarzenia doszło 13 lipca tego roku, to informacje o tym koszmarnym wydarzeniu dopiero niedawno przedostały się do mediów. Kiedy nastolatka jechała ze swoim partnerem na rowerach z Banswary do pobliskiej wioski. Na ich drodze stanęło trzech pijanych i uzbrojonych mężczyzn, którzy najpierw pobili i okradli chłopaka, a później zabrali się za 19-latkę. 

Zwyrodnialcy zaciągnęli ją w odosobnione miejsce i zgwałcili. Później powtórzyli to po przeniesieniu się do domu, a tym razem do udziału w gwałcie zaprosili znajomych. 19-latka był w 8. tygodniu ciąży, ale na skutek obrażeń, jakie odniosła tego dnia, poroniła. Sprawcy porzucili ją przy drodze. Brutalnie zgwałcona trafiła do szpitala i usłyszała druzgocące wiadomości na temat swojego nienarodzonego dziecka. 

Nie był to jednak koniec dramatu. Okazało się, że jej partner, którego bandyci zmusili do ucieczki, nie wytrzymał tej całej sytuacji. Świadomość, że jego ukochana jest gwałcona, a on nie może nic z tym zrobić, przytłoczyła go do tego stopnia, że popełnił samobójstwo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

2. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

Bandyci odpowiedzą teraz za bestialski zbiorowy gwałt, a także za uprowadzenie i doprowadzenie do samobójstwa. W związku z tymi makabrycznymi okolicznościami sędzia najprawdopodobniej zdecyduje się na najwyższą formę kary.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. 12-latki bawiły się piłeczką. Teraz jedna z nich nie żyje

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News