Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Zgwałcił kobietę, lokalny gang ukarał go w najbardziej okrutny sposób

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Zgwałcił kobietę, lokalny gang ukarał go w najbardziej okrutny sposób Źródło: Pixabay

Gwałt to jedna z najokrutniejszych zbrodni, jaką można popełnić. Ofiary gwałcicieli często nie mogą uporać się z tym, co je spotkało. Ten człowiek na szczęście już nikogo nie skrzywdzi, ale kara, jaką otrzymał, była najgorsza z możliwych.

Gwałt jest czynem, za który powinny być wymierzane najsurowsze kary. Ofiary gwałcicieli w zdecydowanej większości przeżywają traumę do końca życia. Nie mogą pogodzić się z tym, co je spotkało i często targają się na własne życie. Ten gwałciciel odpowiedział za swój haniebny czyn w niezwykle okrutny sposób. Jedno jest pewne: nikogo więcej już nie skrzywdzi. 

Gwałt i surowa kara

Gdy człowiek staje się ofiarą jakiejś zbrodni, często przechodzi mu przez myśl wymierzenie kary swojemu oprawcy na własną rękę. Tym zadaniem zajmuje się oczywiście wymiar sprawiedliwości, jednak pokrzywdzony, nie mogąc poradzić sobie z tym, co się stało, chce jak najszybciej ukarać złoczyńcę. Ta historia pokazuje, że nie tylko ofiara pragnie wymierzyć karę zbrodniarzowi, ale również osoby, które nie mogą się pogodzić z krzywdą drugiej osoby. 

Mężczyzna, który zgwałcił kobietę w Meksyku został surowo ukarany przez jeden z meksykańskich gangów. 30-latek został rozebrany do naga, na jego ręce założono mu kajdanki, a następnie przyciśnięto go do ziemi. Nie miał szans na ucieczkę, gdyż trzymało go za ręce i nogi pięciu silnych mężczyzn. To, co później nastąpiło, mrozi krew w żyłach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Członkowie gangu wypuścili psa rasy pitbull. Jeden z nich nakłaniał groźnego psa, aby ten odgryzł genitalia gwałcicielowi. Gang udostępnił zdjęcia 30-letniego gwałciciela po tym, jak zajął się nim wygłodniały pitbull. Na fotografiach widać, że mężczyzna ma wiele ran na ciele. Napastnicy stwierdzili, że ma być to ostrzeżenie dla innych, potencjalnych sprawców napaści na kobiety. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Przestępczość w Meksyku z roku na rok wzrasta. Już w pierwszej połowie tego roku odnotowano 17 tysięcy zabójstw w tym kraju. Do coraz bardziej okrutnych zagrywek posuwają się również członkowie gangów, którzy wymierzają sprawiedliwość na własną rękę. Gwałty są niestety na porządku dziennym w Meksyku. Tysiące ludzi wyszło na ulice, aby sprzeciwić się napaściom seksualnym na kobiety, po tym, jak ujawniono historię 17-letniej dziewczyny zgwałconej przez czterech policjantów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu