Porwał i dwukrotnie zgwałcił kobietę. Gdy nie patrzył, wzięła rozbieg i skoczyła z balkonu

Porwał i dwukrotnie zgwałcił kobietę. Gdy nie patrzył, wzięła rozbieg i skoczyła z balkonu Źródło: Policja

Mężczyzna został oskarżony o gwałt i porwanie. Jego ofiara po kaźni jaką przeżyła zdecydowała się zaryzykować i uciec. Aby to zrobić, wyskoczyła przez balkon.

Gwałt jest niezwykle trudnym doświadczeniem dla ofiary, często osoby, które go doświadczyły, przez lata dochodzą do siebie na bolesnych terapiach. Ta kobieta została porwana i zgwałcona w mieszkaniu agresora. Chcąc zakończyć swoje męki, podjęła się dramatycznej ucieczki przez balkon.

Porażający gwałt. Kobieta wiele ryzykowała uciekając z miejsca kaźni

26-letni Zachery Owens podjechał autem do kobiety, która nad ranem szła do pracy. Następnie pochwycił ją i siłą wrzucił do swojego BMW. Następnie ruszył do swojego domu w Hemel Hempstead w hrabstwie Hertfordshire (wschodnia Anglia). W mieszkaniu zgwałcił ją dwukrotnie. Kobieta nie mogła dłużej wytrzymać tego koszmaru, zdecydowała się na desperacki krok.

Jej niewola skończyła się, gdy wyskoczyła z balkonu mieszkania porywacza, prosto na ulicę. Zachery Owens mieszkał na drugim piętrze. Kobieta przeżyła, ale po badaniu lekarzy wykryto u niej obrażenia głowy i twarzy spowodowane upadkiem. Kobieta trafiła na kilka dni do szpitala. Tego samego dnia sprawca został aresztowany.

Niesamowita odwaga ofiary. Nie tylko uciekła, ale jeszcze pomogła policji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna stanął przed sądem w Luton. Przyznał się do porwania oraz gwałtu, ale stwierdził, że nie spowodował na jej ciele obrażeń. Te miały powstać w wyniku wyskoczenia przez balkon.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, znany muzyk zmarł w wyniku zarażenia koronawirusem

2. Rodzina zrobiła sobie zdjęcie w starym kinie. W tle mama zauważyła kogoś jeszcze, przeraziła się

- Ta przerażająca sprawa, zaskoczyła społeczeństwo w naszej miejscowości. Ofiara zaimponowała wszystkim swoją odwagą w trakcie postępowania i musimy oddać jej to publicznie. Ułatwiła nam znalezienie silnych dowodów przeciwko sprawcy i dzięki jej pomocy, gwałciciel pojawił się w końcu w sądzie - komentował prowadzący sprawę funkcjonariusz Phil Moss.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister Zdrowia ostrzega. Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa wkrótce drastycznie wzrośnie
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Była partnerka Kamila Durczoka przerwała milczenie. Porażające wyznanie, dramat za zamkniętymi drzwiami
  4. Lekarze alarmują, pierwsze objawy groźnego nowotworu można łatwo pomylić z niegroźną chorobą. Wzdęcia są jednymi z nich
  5. Schronisko zorganizowało przyjęcie urodzinowe dla śmiertelnie chorego kota. Początek imprezy okazał się druzgoczący
  6. Źle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy ruszyli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepów

Źródło: Metro UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News