Ojciec zabił gwałciciela swojego syna na oczach telewidzów. Wstrząsające nagranie

Ojciec zabił gwałciciela swojego syna na oczach telewidzów. Wstrząsające nagranie Źródło: youtube/qbaq

Gwałt to okrutny czyn, który może zniszczyć nie tylko psychikę ofiary, ale również jej rodziców. Jeśli ofiarą padnie ich dziecko, budzą się w nich okrutne myśli, przez które mogą dopuścić się strasznych czynów.

Gdy trenerowi karate udowodniono gwałt na 11-letnim chłopcu, nie było wątpliwości, że napastnik trafi za kratki. 25-latek miał przez około rok molestować jednego ze swoich podopiecznych. Ponadto później porwał go do hotelu i tam wielokrotnie zgwałcił. W końcu wpadł w ręce policji, ale nikt nie spodziewał się, że nie doczeka nawet procesu sądowego.

Okrutny gwałt na 11-latku. Sprawca próbował uciec przed ręką sprawiedliwości

Ojcem zgwałconego 11-latka był Leon Gary Plauche, mieszkaniec Luizjany, który wysłał swojego 11-letniego syna na lekcje karate. Nie spodziewał się, że instruktor, zamiast uczyć chłopca sztuk walki, będzie go wykorzystywał seksualnie. Gdy prawda wyszła na jaw, sprawca - Jeffrey Doucet, zbiegł z nadzieją, że uniknie sprawiedliwości. Nie na wiele mu się to zdało.

Gwałciciel został namierzony przez policję. Wszystko przez jeden błąd uciekiniera, gdy ten ukrywał się w hotelu, zadzwonił do swojej matki, co ułatwiło służbom pracę. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce, aresztowali go i zdecydowali się na przewiezienie do aresztu w mieście, w którym miał być sądzony. Przeprowadzenie sprawcy przez lotnisko miała transmitować telewizja, WBRZ TV. Choć ojciec zgwałconego chłopca miał wielu przyjaciół w policji, to właśnie od dziennikarza dowiedział się o tym, gdzie będzie prowadzony sprawca. Postanowił się na niego zaczaić.

Ojciec w zemście za gwałt na dziecku, zamordował sprawcę. Wszystko zarejestrowały kamery

W okolicy budek telefonicznych ustawili się dziennikarzy, którzy wiedzieli, że gwałciciel będzie zaraz prowadzony. W międzyczasie ojciec dziecka założył czapkę i ciemne okulary i stanął przy budkach telefonicznych, nie wzbudzając żadnych podejrzeń. Gdy prowadzony przez policjanta Doucet przeszedł obok budek, wściekły ojciec odwrócił się, wymierzył pistolet w głowę gwałciciela i oddał strzał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwałciciel padł na ziemię jak długi, po chwili z jego głowy zaczęła wypływać krew. W tym samym czasie funkcjonariusze obezwładnili ojca 11-latka i spróbowali udzielić pomocy gwałcicielowi, ale ten zginął na miejscu. Całe drastyczne zajście zostało zarejestrowane przez dziennikarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Gdy ją powąchali, zamarli
2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

Ojciec zgwałconego dziecka został oskarżony o morderstwo, ale dzięki ugodzie z prokuraturą, skazano go tylko na 5 lat więzienia w zawieszeniu. Ponadto w wyroku zawarto 300 godzin prac społecznych. Leon Gary Plauche nigdy więcej nikogo nie zabił, więc za kratki już później nie trafił. Zmarł w 2014 roku w wieku 68 lat.

UWAGA! NAGRANIE ZAWIERA DRASTYCZNE SCENY

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News