Zbiorowo zgwałcili 23-latkę w centrum dużego polskiego miasta. Jeden z oprawców to znany piłkarz

Zbiorowo zgwałcili 23-latkę w centrum dużego polskiego miasta. Jeden z oprawców to znany piłkarz Źródło: unsplash/Eric Ward

Gwałt, do którego doszło w jednym z polskich miast, jest niezmiernie przerażający. To była zbiorowa napaść na 23-letnią kobietę i to w samym centrum tej miejscowości. Okazuje się, że jednym z oprawców jest gwiazda piłki nożnej.

Gwałt jest tak traumatycznym wydarzeniem dla ofiary, że nie można go z niczym porównać. W jednej chwili, dochodzi do nieodwracalnej krzywdy psychicznej, która może być leczona latami. Wstyd, który towarzyszy ofiarom, często nie pozwala im się przełamać i donieść na swojego oprawcę czy oprawców. 

W centrum jednego z większych miast w Polsce doszło do zbiorowego gwałtu na młodej, niewinnej dziewczynie. 23-latka została ofiarą grupy mężczyzn, wśród których był znany piłkarz. 

Zbiorowy gwałt w centrum miasta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do zdarzenia doszło w Katowicach w miniony weekend. Ofiara przełamała się, i pokonując wstyd, wskazała policji swoich oprawców. Postawiono im zarzuty, ale żaden z dwójki podejrzanych nie przyznaje się do popełnienia przestępstwa.

Na dzień dzisiejszy dwóch podejrzanych 27-latków przebywa w areszcie na wiosek Sądu. Jednym z podejrzanych mężczyzn jest gwiazda piłki nożnej znana wszystkim w Katowicach. Jest to bramkarz Górnika Zabrze, Dawid K., a drugim jego kolega Marcin N. W weekend razem spędzali czas, imprezując, w centrum miasta na ulicy Mariackiej. Po zabawie mężczyźni mieli pojechać z ofiarą do pobliskiego mieszkania i tam dokonać gwałtu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

- Sąd rejonowy w Katowicach zastosował tymczasowe aresztowanie wobec obu mężczyzn na okres 3 miesięcy. Zarzut dotyczy gwałtu na 23-letniej kobiecie. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat - powiedziała Bogusława Szczepanek-Siejka, zajmująca stanowisko prokuratora rejonowego w Katowicach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

źródło: dziennikzachodni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News