Gwałt po wyjściu z więzienia
Unsplash.com Matthew Ansley
Konrad Karpiuk - 8 Maja 2020

Po kilku latach wyszedł z więzienia. Kilka dni później zaatakował i zgwałcił kobietę

Gwałt to jedno z tych przestępstw, które budzą w społeczeństwie największą odrazę. Niestety, pomimo grożącej kary więzienia i ostracyzmu społecznego dla sprawców wciąż dochodzi do takich sytuacji. Koszmar przeżyła mieszkanka jednego z polskich miast, która została zaatakowana przez przestępcę, który niedawno wyszedł z więzienia. Zaciągnął ją do jej mieszkania i zgwałcił.

Gwałt na kobiecie wstrząsnął mieszkańcami Brzegu (województwo Opolskie). Do ataku doszło w samym centrum miasta przed południem. Fabian M. miał zaczepić idącą chodnikiem kobietę, a następnie ją sterroryzować. Zmusił ją do tego, aby doprowadziła go do swojego mieszkania, w którym rozegrał się jej koszmar.

Gwałt na mieszkance Brzegu. Porażające szczegóły przestępstwa

Gdy Fabian M. był już w mieszkaniu kobiety, uderzył ją młotkiem w głowę, a następnie zgwałcił. Kobiecie udało się zawiadomić sąsiada, który następnie wezwał policję. Funkcjonariuszom udało się schwytać sprawcę w pobliskim miasteczku. Gdy zatrzymano 34-latka i ustalono jego tożsamość, wyszły na jaw kolejne, zaskakujące fakty.

KacperekPrzerwano poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Policja przekazała smutny komunikatCzytaj dalej

Okazało się, że kilka dni przed zdarzeniem Fabian M. wyszedł z więzienia. Odbywał wcześniej kilkuletnią karę pozbawienia wolności. Media nie poinformowały, za co wcześniej mężczyzna został skazany. Po zatrzymaniu trafił do aresztu, a dzień później doprowadzono go do prokuratury w Opolu. Tam zostały mu postawione zarzuty.

Sprawcy postawiono zarzuty, grozi mu kara wieloletniego pozbawienia wolności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża - najmłodsza mama na świecieOgłoszono ją najmłodszą mamą na świecie. Ciężko uwierzyć, w jakim wieku urodziła pierwsze dzieckoCzytaj dalej

- Przedstawiono mu zarzut pobicia i doprowadzenia do obcowania płciowego. 34-latek nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Do sądu skierowano wniosek o zastosowanie wobec zatrzymanego trzymiesięcznego aresztu tymczasowego - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, Stanisław Bar.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła decyzja ministerstwa, w przyszłym tygodniu zniosą ważny zakaz? Jest jeden warunek
2. Poszukiwania zakończone, ciało znaleziono w rzece. Spełnił się najczarniejszy scenariusz

Jeśli w trakcie postępowania jego wina zostanie udowodniona, za gwałt grozi mu od 2 do 12 lat więzienia, a za pobicie kara do 3 lat pozbawienia wolności. W związku z przestępczą przeszłością podejrzanego można spodziewać się surowej kary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie jednego jajka dziennie może przynieść zaskakujące efekty. Nie obawiaj się włączyć go do swojej diety
  2. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, kochały go miliony na całym świecie
  3. Wszyscy do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, ciało ich syna wyłowiono z rzeki
  4. Na obrazku chowa się kot, ale mało kto potrafi go odnaleźć. Większość poddaje się po kilku minutach
  5. Śmierć Ewy Żarskiej nie była przypadkiem? Najbliżsi nie wierzą w samobójstwo, przedstawiają dowody
  6. Dobra wiadomość, wiceminister podał termin powrotu do normy. Chodzi o restauracje

Ciąża - najmłodsza mama na świecieOgłoszono ją najmłodszą mamą na świecie. Ciężko uwierzyć, w jakim wieku urodziła pierwsze dzieckoCzytaj dalej

Źródło: Nasze Miasto Brzeg

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News