Dowiedział się, że jego współwięzień siedzi za gwałt na niemowlaku. Rzeczy, które mu zrobił są po prostu straszne

Dowiedział się, że jego współwięzień siedzi za gwałt na niemowlaku. Rzeczy, które mu zrobił są po prostu straszne Źródło: youtube.com/ Open Road

Gwałt na 12-dniowym dziecku jest przestępstwem, za które 25-letni Irlandczyk wylądował w więzieniu. Mimo że powód zatrzymania mężczyzny był utajniany przez pracowników, jeden ze współwięźniów rozgryzł tajemnicę zwyrodnialca. To, co mu zrobił, jest o wiele gorsze niż siedzenie za kratami.

Gwałt na dziecku jest czymś całkowicie obrzydliwym. 25-letni mieszkaniec Irlandii trafił do jednego z najcięższych zakładów karnych w swojej ojczyźnie, gdzie miał odsiadywać wyrok za akt pedofilski na zaledwie 12-dniowym dziecku. Mimo obstawy ze strony strażników i zatajenia powodu aresztowania mężczyzny, jeden ze współwięźniów odkrył prawdę na temat zbrodni, jakiej się dopuścił. Wyrok dożywotniego pozbawienia wolności nie jest nawet w połowie tak ciężką karą, jak to, co zgotowali mu inni więźniowie.

Gwałt na dziecku został osądzony przez współwięźnia. Nie miał litości dla pedofila

25-latek był specjalnie izolowany od innych więźniów, by ci nie dowiedzieli się, za co dostał wyrok. Młody Irlandczyk mógł mieć wrażenie, że jego odsiadka przebiegnie bez żadnych problemów. Jeden ze współwięźniów był ciekawy losów skazanego i w końcu dowiedział się, że jego kolega z aresztu siedzi za pedofilię. Wtedy poprzysiągł sobie, że sam wymarzy sprawiedliwość.

Więzień przez kilka dni obserwował 25-latka i czekał na moment, kiedy ten zostanie sam, z dala od strażników. Kiedy skazany poszedł do łazienki mężczyzna pokazał mu, co sądzi o zgwałceniu ledwie dwutygodniowego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pedofil walczy o życie

Irlandczyk został zaatakowany w momencie, którego się zupełnie nie spodziewał. Jego współwięzień bił go z taką siłą, jakby chciał go zabić. Awanturę i krzyki zauważyli strażnicy. Rozdzieli mężczyzn, ale pedofil musiał być przetransportowany do szpitala, a jego stan był ciężki.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Jeśli zboczeniec przeżyje, zostanie najprawdopodobniej odtransportowany do innego zakładu karnego. Jego historia powinna być jednak przykładem dla wszystkich niezdrowo zafascynowanych seksualnie dziećmi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  3. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News