8-latka zgwałcona w szkolnej toalecie. Gdy ona cierpiała, nauczyciele i policjanci nie reagowali

8-latka zgwałcona w szkolnej toalecie. Gdy ona cierpiała, nauczyciele i policjanci nie reagowali Źródło: unsplash/Kate_Williams/

Gwałt, jakiego dopuścili się na tej 8-letniej dziewczynce, przyprawia o gęsią skórkę. Aż trudno sobie wyobrazić, że tak bestialskiego czynu mogli dopuścić się chłopcy niewiele starsi od niej. Choć rodzina pokrzywdzonej walczy o zadośćuczynienie dla sprawców, do finału sprawy może nie dojść tak szybko.

Gwałt, którego dopuszczono się w szkole, obejdzie się bez wyciągania odpowiednich konsekwencji? Wiele na to wskazuje, bowiem mimo że bliscy 8-latki usilnie walczą o sprawiedliwość, zewsząd nieustannie napływa mnóstwo komentarzy mówiących, że nie powinni tego robić, a co całym zajściu najlepiej zapomnieć. Stan psychiczny dziewczynki pogarsza się coraz bardziej, a rodzice zdają się bezradni. 

Gwałt na 8-latce w szkolnej toalecie. Policja nie reaguje 

Wszystko miało miejsce w jednej z indyjskich placówek. 8-letnia uczennica została zaciągnięta do szkolnej toalety przez trzech braci, którzy następnie mieli dopuścić się przestępstwa na tle seksualnym. Jak podają lokalne media, najstarszy z chłopców miał zaledwie 11 lat. Dziewczynka od razu opowiedziała o całym zajściu rodzicom, a ojciec nie zamierzając czekać ani minut, zgłosił całą sprawę policji

Już na komisariacie spotkało go wielkie zdziwienie, bowiem funkcjonariusz jawnie odradzał mu składanie oskarżeń. Ponadto, miał nawet zmuszać go do wycofania zarzutów, co trwało dwa tygodnie, jednak gdy incydent trafił do przełożonego, oficer Naresh Kumar został odsunięty od sprawy.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Brak wsparcia i pogarszający się stan pokrzywdzonej 

Okazuje się, że policjanci nie byli jedynymi, którzy negowali zachowania pokrzywdzonej 8-latki. Z przekazywanych informacji wynika, iż młodociani przestępcy mieszkali w tej samej okolicy, co ich ofiara. W związku z tym sąsiedzi także byli przeciwni zgłaszaniu sprawy na policję, sugerując się złą opinią, jaka później spadłaby na całą wioskę.  

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma,

2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Co więcej, gdy nauczycielka pokrzywdzonej dowiedziała się o potwornym zajściu, zdawała się zupełnie tym nie przejmować. W wyniku braku zrozumienia, a także braku konsekwencji wobec sprawców, dziewczynka jest w coraz gorszym stanie psychicznym. Jej rodzina stara się jednak nie ustępować w działaniach, a dla uwiarygodnienia poddadzą 8-latkę badaniom, które potwierdzą, że do gwałtu rzeczywiście doszło. Śledczy wstępnie podejrzewają, że przestępstwa dopuścił się jedyni 11-latek, a jego młodsi bracia po prostu byli akurat w pobliżu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: wprost 

Następny artykuł