O jej ciąży z 13-latkiem pisały wszystkie media. Nie żyje

O jej ciąży z 13-latkiem pisały wszystkie media. Nie żyje Źródło: Pixabay.com

Była skazana za gwałt na 13-letnim uczniu - o tej kobiecie pisały wszystkie media. Gdy wyszła z więzienia, związała się na stałe z nastolatkiem. Kobieta po latach próbowała ułożyć sobie życie na nowo. Śmierć postanowiła jednak pokrzyżować jej plany.

Nauczycielka została skazana za gwałt na 13-letnim uczniu. Próbowała po latach rozpocząć życie na nowo, jednak nie udało jej się to. Pisały o niej wszystkie media na całym świecie. Jej plany na nowe życie pokrzyżowała śmierć. Miała 58 lat.

Nauczycielka skazana za gwałt na 13-letnim chłopcu nie żyje

Mary Kay Letourneau była najbardziej rozpoznawaną nauczycielką w Stanach Zjednoczonych, niestety z mało chlubnych powodów. Kobieta związała się z 13-letnim chłopcem. Gdy sprawa wyszła na jaw, została skazana za gwałt. Po wyjściu na wolność kobieta poślubiła nastolatka, jednak ich życie było bardzo burzliwe. Po rozstaniu usiłowała ułożyć sobie życie od nowa. Przeszkodziła jej w tym śmierć.

Rodzina Mary należała do bardzo religijnych i konserwatywnych. Jej ojciec był senatorem, w latach 70. startował nawet w wyborach prezydenckich z Amerykańskiej Partii Niezależnych. Jeden z jej braci pracował dla administracji George'a W. Busha, drugi był doradcą Donalda Trumpa. Ojciec Mary w latach 80. wdał się w romans ze studentką, miał z nią dwoje dzieci. Jak się okazało, mężczyzna nigdy nie łożył na swoje pozamałżeńskie dzieci, nawet po śmierci ich matki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 1997 roku media ponownie zainteresowały się politykiem, jednak tym razem za sprawą jego córki. 34-letnia Mary została oskarżona o gwałt na swoim uczniu - Viliem Fualaau. Kobieta zaszła z nim w ciążę. Ich romans rozpoczął się gdy chłopiec miał zaledwie 12 lat. Kobieta była mężatką i miała dwójkę dzieci, mimo to związała się z nastolatkiem, twierdząc, że jest jej bratnią duszą. 

Kobieta zaszła z uczniem w ciążę, gdy została oskarżona o gwałt, przyznała się do zarzutów, choć dostała zakaz kontaktu z chłopcem, ponownie zaczęła się z nim spotykać. Trafiła na osiem lat do więzienia. 

Kobieta została skazana na karę pozbawienia wolności, jednak po opuszczeniu zakładu karnego związała się ponownie ze swoim byłym uczniem. Podczas pobytu w zakładzie, urodziła drugie dziecko.  Związek z Fualaau był bardzo burzliwy, mężczyzna miał problemy z alkoholem. W końcu się rozstali. 

Dzisiaj grzeje: 1. Strzelanina w Warszawie. Co najmniej dwóch policjantów rannych, trwa dramatyczna akcja

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny apel. Każda kobieta powinna się z nim zapoznać

Po latach kobieta usiłowała ułożyć sobie życie od nowa, jednak kilka miesięcy temu dowiedziała, że ma raka z przerzutami. Bardzo schudła nie miała sił, do ostatnich dni opiekował się nią były mąż. David Gehrke, prawnik kobiety przekazał CNN, że w nocy 6 lipca kobieta zmarła w wieku 58 lat. Do samego końca towarzyszyli jej najbliżsi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne szaleństwo w Biedronce. Za mniej niż 10 złotych kupisz najbardziej pożądane produkty na wakacjach
  2. Uwielbiany mistrz świata wyszedł na ryby. Niestety, nie żyje. Przyczyna śmierci 32-latka zmroziła nam krew w żyłach
  3. Trwają ataki na klientów jednego z banków w Polsce. CERT alarmuje, można stracić pieniądze
  4. Dramat za zamkniętymi drzwiami, cierpienie było ogromne. Justyna Pochanke przed laty nie mogła opanować łez
  5. Powiedzieli Tyszkiewicz, że ma nowotwór. Dopiero później ujawniono niemożliwą prawdę
  6. TVP nagle wydało kluczowe oświadczenie. Chodzi o Andrzeja Dudę, w końcu cała Polska poznała prawdę

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News