Gwałcili 6-latkę na imprezach dla swingersów. Wszystkiemu przyglądali się jej rodzice (18+)

Gwałcili 6-latkę na imprezach dla swingersów. Wszystkiemu przyglądali się jej rodzice (18+) Źródło: Public Domain Pictures - @Peter Griffin

Gwałt na dziecku jest czynem przerażającym, zasługującym na najstraszniejszą karę. Zazwyczaj rodzice pokrzywdzonych emocjonalnie reagują na podobne historie, jednak okazuje się, że nie wszyscy chcą bronić swoje pociechy. Rodzice 6-latki zabierali ją na imprezy dla swingersów, gdzie przyglądali się, jak była odurzana narkotykami i gwałcona.

Gwałt, jaki miał miejsce podczas jednego ze spotkań swingersów, może przyprawiać o dreszcze. Wszystko za sprawą okoliczności, jakie towarzyszyły temu wydarzeniu. Nie dość, że sprawcy dopuścili się molestowania seksualnego, to zrobili to wobec osoby, która nie ma najmniejszych szans na obronę, jaką jest dziecko.

Historia ta wydaje się wręcz niemożliwa, jednak wydarzyła się naprawdę w jednym z miast w Australii. Mieszkańcy całego kraju zareagowali na nią wielką złością i oburzeniem, jednak nie mogło to w żaden pomóc. Wydarzenia zostały ujawnione dopiero teraz, po kilku latach. Wszystko wskazuje na to, że to nie była jedyna impreza dla swingersów, na którą rodzice zabierali 6-latkę, jednak twarde dowody dotyczą jednej z nich.

Gwałt na 6-letniej dziewczynce oburzył mieszkańców

Opisywana sprawa wydarzyła się w 2012 roku. To właśnie wtedy małżeństwo z Australii zdecydowało się na wzięcie udziału w zabawie swingersów. Polega ona na zamianie partnera seksualnego przez obu partnerów, a następnie na wspólnym uprawianiu seksu. Nieoczekiwanie jednak wspomniane małżeństwo wpadło na pewien pomysł, który skończył się tragedią.

Na jedno ze spotkań poświęconych zmysłowej zabawie para stawiła się wraz ze swoją 6-letnią wówczas córką. Partnerzy wpadli na przerażający pomysł, wedle którego dziecko miało dołączyć do uprawiającej seks czwórki. Jak donoszą media, rodzice nie krzywdzili córki, jednak przyglądali się bezczynnie, gdy  pozostali ją gwałcili.

Nie jest to jedyny przykry czyn, który tego wieczoru spotkał dziecko. Okazało się, że wcześniej dziewczynka została odurzona narkotykami, zmuszono ją do palenia metamfetaminy, a także do oglądania aktu seksualnego w wykonaniu rodziców. Cała historia miała miejsce na przełomie 2012 i 2013 roku, póki co śledczy dotarli jedynie do dowodów, które potwierdzają, że wówczas doszło do gwałtu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwałt na 6-latce powtórzył się?

Do tej pory odnaleziono jedynie potwierdzenie, że to właśnie w tamtych latach dochodziło do molestowania seksualnego nieletniej. Nie ma pewności, czy sytuacja nie powtórzyła się po latach. Wszystko wydało się przez przypadkową osobę, która znalazła dysk przenośny, zobaczyła nagrania i przekazała je policji. Teraz małżeństwo z pewnością czeka bardzo sroga kara.

W tym temacie wypowiedział się już sędzia, który miał okazję przesłuchiwać męża i żonę podczas procesu. Określił ich czyn jako jeden z najgorszych, jakich można dokonać, w związku z czym możemy być niemal pewni, że oboje na długo trafią do więzienia. Póki co nie zostały podanie wiadomości na temat wyroku sądu.

  1. Michał Szpak w odważnym, rockowym wydaniu. Pokazał umięśniony tors
  2. Henryka Krzywonos schudła 60 kg! Legenda Solidarności zdecydowała się na radykalny krok
  3. Przerażające znalezisko w Biedronce. Kobieta zamarła, gdy to zobaczyła
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Skandal podczas ślubu, ksiądz zaniemówił. "Pierd*lę, nie żenię się" usłyszał cały kościół
  6. Gwałcili 6-latkę na imprezach dla swingersów. Wszystkiemu przyglądali się jej rodzice (18+)

źródło: Wprost

Następny artykuł