Usypiał małego synka specyfikami i z kolegami robił z jego ciałem straszne rzeczy. Piekło w polskiej wsi

Usypiał małego synka specyfikami i z kolegami robił z jego ciałem straszne rzeczy. Piekło w polskiej wsi Źródło: Pixabay.com Alexas_Fotos

Gwałt na nieletnim chłopcu to nie jedyny zarzut, za który odpowiada przed sądem ojciec dziecka. Do szokujących wydarzeń doszło w jednej z polskich wsi, to niewiarygodne co mężczyzna robił swojemu synowi.

Gwałt na kilkuletnim dziecku to jedno z oskarżeń przeciwko 50-letniemu ojcu chłopca i jego kolegom. to, co mężczyźni robili dziecku, jest potworne, okoliczni mieszkańcy są w szoku. Dramat nieletniego w jednej z polskich wsi trwał kilka lat.

Gwałt na nieletnim chłopcu to nie jedyna zbrodnia mężczyzny

Do dramatycznych wydarzeń doszło w okolicach Dopiewa w województwie wielkopolskim. Według ustaleń prokuratury poznańskiej, 50-letni Wojciech K. i jego dwóch znajomych: 38-letni Marcin W. i 35-letni Karol K. mieli wielokrotnie dopuścić się gwałtu i innych czynności seksualnych na 7-letnim synu najstarszego z mężczyzn. 

Ojciec podawał dziecku tabletki usypiające i wspólnie z kolegami wykorzystywał nieletniego chłopca. Koszmar chłopca miał trwać przez kilka lat. Pierwsze sygnały o tym, że w domu Wojciecha K. dzieje się coś niepokojącego pojawiły się w 2013 roku. Rok później mężczyzna wyprowadził się z mieszkania, ale wciąż utrzymywał kontakt z synem, który bywał u niego w weekendy.

Pracownicy socjalni poinformowali poznański sad o swoich podejrzeniach, jednak jak podają media, sprawę wielokrotnie oddalano m.in. z powodu braku dowodów. Szokujące jest to, że syn miał początkowo bronić ojca. Chłopiec dopiero po czasie przyznał, że ma z tatą tajemnicę, której nie może zdradzić, bo mężczyzna pójdzie do więzienia. Później miał w końcu opowiedzieć o wszystkim, co robił mu ojciec i jego koledzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prok. Magdalena Mazur-Prus, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Poznaniu poinformowała o oskarżeniach wobec mężczyzn: "popełnienie przestępstw wielokrotnego zgwałcenia, wymuszenia czynności seksualnej, przy czym oskarżeni działali wspólnie i w porozumieniu, ze szczególnym okrucieństwem, w celu swojego zaspokojenia prezentowali małoletniemu treści pornograficzne". Dodatkowo ojcu dziecka zarzucono: "prezentowanie dwóm innym małoletnim osobom (nie synowi) wykonywania czynności seksualnej i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji". Mężczyźni nie przyznawali się do winy.

Ojciec z kolegami gwałcił i wykorzystywał swojego kilkuletniego syna

Wojciecha K. został skazany na 15 lat pozbawienia wolności. Marcin W. usłyszał wyrok 12 lat więzienia, a Karol K. 6 lat pozbawienia wolności. Pozbawiono oskarżonych praw publicznych i zakazano im kontaktowania się z ofiarą. Sąd nakazał również wypłacenie na rzecz chłopca nawiązki.

Dzisiaj grzeje: 1. Młody aktor długo ukrywał ciężką chorobę. Jego tata przekazał najgorsze wiadomości, nie żyje
2. ”Królowe życia”: Rafał i Gabriel nie są już razem. Jeden z nich został przyłapany z innym

Sąd Apelacyjny w Poznaniu utrzymał wyrok skazujący wobec ojca chłopca oraz Marcina W. Wyrok Karola K. został uchylony, a sprawę skierowano do ponownego rozpoznania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. Wystarczy dodać jeden składnik do gotujących się ziemniaków. Efekt jest rewelacyjny
  4. Smutek w rodzinie Magdy Gessler. Jej brat przekazał przykrą wiadomość
  5. Krzysztof Jackowski podał bolesne informacje. Wiele osób z rozpaczy schowało twarz w dłoniach
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

źródło: RMF 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News